Předchozí
Další

Penzion Minor ubytování, České Budějovice

Školní 293/8, České Budějovice, 37010

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 90 Kč/den
Centrum 2.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice patří mezi penziony se snídaní a parkovištěm, nedaleko centra města i výstaviště. Ubytování pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

Další informace

Penzion Minor se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Využijete nabídku nejlepšího ubytování v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové ubytování, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Penzion Minor České Budějovice má všechny pokoje komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem a wi-fi internetovým připojením. Levné ubytování České Budějovice Minor může být Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Snídaně 100 Kč
Cena za parkování (auto) 90 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.090 Kč
Třílůžkový pokoj 1.390 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.590 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro děti do 4 let je ubytování zdarma. Od 1. 1. 2020 dle nařízení magistrátu je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Služby

Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Restaurace
Parkoviště uzavřené
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 22
Jednolůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 1
Kapacita restaurace 20
Dvoulůžkové pokoje 5
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Lednička
Satelit, kabelová TV
WC
Mikrovlnná trouba
TV
Minibar
Vlastní koupelna

Restaurace

Penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté a pestré nabídky 6-ti druhů snídaňového menu od 7:00 do 10:00 hodin. Snídani si můžete objednat předem při objednávce ubytování, nebo až při příjezdu na recepci.


Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna aut
Solárium
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Golf
Létání
Půjčovna kol
Sportovní hala
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Minigolf
Půjčovna lyží
Střelnice
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Motokáry
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Penzion Minor České Budějovice nabízí pohodlné a kvalitní ubytování v klidné části města, nedaleko centra. Během ubytování si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

České Budějovice je velice zajímavým městem vhodným k ubytování, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. V okolí Českých Budějovic se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Penzion Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu. Dovolená v Českých Budějovicích a příjemné levné ubytování v tichém a klidném prostředí Vám poskytne ideální možnost odpočinku.
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Minor ubytování: kontakty

Telefon: +420 387 314 949
Mobil: +420 721 589 838

Mapa

Centrum 2.5 km Autobus 50 m Vlak 700 m