Předchozí
Další

Penzion Minor ubytování, České Budějovice

Školní 293/8, České Budějovice, 37010

od 400 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 90 Kč/den
Centrum 2.5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Minor ubytování České Budějovice se školícími prostory, patří mezi nejlevnější penziony se snídaní a parkovištěm, nedaleko centra města i výstaviště. Levné ubytování pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty a pracovní skupiny v Českých Budějovicích a okolí.

Další informace

Penzion Minor České Budějovice se nachází v klidné a tiché části nedaleko centra i výstaviště, patří mezi nejlevnější ve městě a je vhodný pro pracovní služební cesty jednotlivců a skupin, ale i pro levnou dovolenou v oblasti Jižní Čechy. Penzion nabízí kvalitní levné ubytování v Českých Budějovicích se snídaní pro dovolenou. Možnost snadného parkování osobních automobilů včetně dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti. Ubytování České Budějovice je situováno v prostorných pokojích a komfortním dvoupokojovém apartmánu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Ubytování patří mezi nejlevnější penziony ve městě. Penzion Minor České Budějovice splňuje požadavky na kvalitní ubytování za nejlepší cenu a pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí akceptuje. Levné ubytování České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD nachází v těsné blízkosti penzionu.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Snídaně 100 Kč
Cena za parkování (auto) 90 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.090 Kč
Třílůžkový pokoj 1.390 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.590 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro děti do 4 let je ubytování zdarma. Od 1. 1. 2020 dle nařízení magistrátu je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Rodinné pokoje
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 26
Jednolůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 1
Kapacita restaurace 20
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Lednička
Satelit, kabelová TV
WC
Mikrovlnná trouba
TV
Minibar
Vlastní koupelna

Restaurace

Penzion Minor České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté a pestré nabídky 6-ti druhů snídaňového menu od 7:00 do 10:00 hodin. Snídani si můžete objednat předem při objednávce ubytování, nebo až při příjezdu na recepci.


Firemní akce

Penzion Minor České Budějovice nabízí pro ubytované hosty zdarma pronájem menších školících prostor v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace, vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání.

Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.

Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty ubytování Minor České Budějovice - pro skupinu min. 5 ti osob do cca 15 osob. Běžný samoúčelný pronájem školících prostor v penzionu bez ubytování naprosté většiny účastníků není možný ani za úplatu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna aut
Solárium
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Golf
Létání
Půjčovna kol
Sportovní hala
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Minigolf
Půjčovna lyží
Střelnice
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Motokáry
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra. Během letní dovolené si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižních Čech najdete mnoho památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

České Budějovice jsou velice zajímavým městem vhodným pro dovolenou, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. V okolí Českých Budějovic se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Ubytování Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od penzionu Minor je Státní zámek Český Krumlov, který rovněž stojí za Vaši návštěvu. Levná dovolená v Českých Budějovicích a příjemné ubytování v tichém a klidném prostředí Vám poskytne ideální možnost odpočinku.
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Minor ubytování: kontakty

Telefon: +420 387 314 949
Mobil: +420 721 589 838
WWW: www.penzionminor.cz
Sítě: Facebook

Mapa

Centrum 2.5 km Autobus 50 m Vlak 700 m