Předchozí
Další

Penzion Mlýn, Velké Bílovice

Podivínská 655, Velké Bílovice, 69102

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice, Jižní Morava. Penzion najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na Jižní Moravě. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru. Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol. V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

Další informace

Ubytování je v těsné blízkosti mnoha turisticky nejzajímavějších míst Jižní Moravy. Nedaleko je například Lednicko-valtického areálu, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Během příjemné procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás místní vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého moravského vína. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice své kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří. Penzion Mlýn je vhodný jak pro všechny kteří hledají příjemné ubytování za příznivé ceny. Mohou se zde ubytovat jednotlivci, páry, rodiny s dětmi, milovníci cykloturistiky, ale i osoby na služební cestě. 

Aktuálně jsme kapacitu rozšířili o sedm pokojů a apartmán (100m2 pro 4-6 osob). Ubytování v penzionu Mlýn je vhodné i pro autobusové zájezdy (celý autobus ubytujeme ve dvoulůžkových pokojích) a cestovní kanceláře. Celková kapacita ubytování je nyní 70 míst. 

Další novinkou je vlastní vinný sklípek, s možností řízené degustace.

Nově jsme pro vás připravili půjčovnu kol. K dispozici je pět horských kol k zapůjčení. Další informace na stránce Půjčujeme kola.

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Snídaně 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 450 Kč
Třílůžkový pokoj 450 Kč
Jednolůžkový pokoj 550 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 70
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 19
Třílůžkové pokoje 2
Jednolůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace je součástí penzionu. Kuchyně je otevřena denně od 11°°do 21°° hodin. Snídaně jsou podávány od 7°° do 10°° hodin (při skupinových pobytech formou švédského stolu). Po dohodě je možno připravit i společné menu. Ostatní dle denní nabídky a stálého jídelního lístku, který si můžete prohlédnout zde. V letních měsících máte k dispozici venkovní posezení. 

Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od Pensionu, cca 25 minut chůze. Po předběžné domluvě vás  můžeme do sklípku odvézt. Na zpáteční cestu můžete využít místní Taxi službu a nebo se vydat pěšky příjemnou procházkou.

Sklípek je max. pro 25 osob. Možnost zajištění řízené degustace od rodinného vinařství Sing wine rodiny Teturových (www.singwine.cz), se kterými spolupracujeme a jejichž sortiment vín zde můžete ochutnat. Na přání připravíme pohoštění dle předchozí dohody.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Tenisový kurt

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Mlýn: kontakty

Telefon: +420 515 531 837
Mobil: +420 606 741 107