Předchozí
Další

Penzion Motobydlo, Hronov

Velký Dřevíč 95, Hronov, 54934

od 100 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Původně mlýn, dnes malebný objekt nad pstruhovou říčkou Olšavkou, s posezením na terase nad šumícím splavem. Objekt Motobydla  nabízí  12 pokojů  se společným sociálním zařízením /v nižší cenové kategorii/ s 39 lůžky , restaurací s krbem, jídelnou a barem, hernou, kde je billiard a dále , velkou zahradou a hřištěm na míčové hry,  tenisovým kurtem a paintballovou arénou . Kromě samostatných pokojů jsou zde  2 dvoupokojové apartmány s vlastním sociálním zařízením /jeden 2+5 lůžek, druhý 2+3 lůžka/.  Vedle toho  je k dispozici  ubytování ve  2  apartmánových dependence  -  jeden s 5 pokoji  /16 lůžek/  s  vl. soc. zařízením a kuchyňkou  a  druhý se 2 pokoji  /8 lůžek/  také s kuchyňkou a vl. soc. zařízením. Obě dependance mají vlastní vchod.   

Další informace

Penzion Motobydlo nabízí ubytování  a hlavně sportovní vyžíti  na unikátní Kryté motokárové dráze, která se nachází v areálu zahrady. Je 4patrová s 13 klopenými zatáčkami a několika rychlostními rovinkami, úžasný adrenalinový zážitek, ale jízdy nejsou pro ubytování podmínkou.  Kromě toho arál nabízí příjemné posezení na terase a v prostorách velké zahrady s  hřištěm na míčové hry, tenisovým kurtem, paintballovou arénou, provazovou prolézačkou pro děti, střílnou ze vzduchovek a s olympijskými luky. Je zde možnost i zapůjčení kol - v okolí jsou ozsáhlé cykostezky. Zajímavé jsou i výlety za četnými  turistickými atrakcemi v blízkém okolí - hrady, zámky, vojenské bunkry, atd.  

Ceny

Cena za stan 100 Kč
Snídaně 98 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Jednolůžkový pokoj 345 Kč

Ceny jsou vždy za osobu a noc s výjimkou apartmánů, Malý apartment /5 ůžek/ 200-Kč plus 345,00 za osobu a noc. Velký apartment 7 lůžek/ 500,00 plus 345,00 za osobu a noc . Čá

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 76
Kapacita restaurace 90
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Pětilůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 6
Dvoulůžkové pokoje 4
Počet apartmánů 4

Restaurace

Restaurace nabízí krajové speciality, naši klienti si zvláště oblíbili maso - steaky, kuřata , marinovaná žebírka nebo klobásy - připravované na grilu - v krbu přímo v restauraci s různými saláty a domácím pečivem. Snídaně podáváme formou bohatého buffetu. Bar je otevřen non stop dle přání klientů.

Kongresové možnosti

Parket
Připojení k internetu
TV přijímač
Plátno
Satelitní, kabelová TV
Pódium
Tabule

Firemní akce

Běžně pořádáme firemní sportovně laděné setkání, kdy se spojí seriózní jednání firmy se sportem a zábavou. Samozřejmě, že plně zajišťujeme celodenní stravování a k motokárovému klání pak soutěžní atmosféru (moderátor, ceny) Vedle motokár jistěže běžně zajišťujeme i doplňkové kulturní programy.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Jachting, windsurfing
Létání
Půjčovna kol
Střelnice
Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Rybolov
Tenisový kurt
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Motokáry
Squash

Okolí

Podél Motobydla se vede cyklostezka, která se vine podél celých Jestřebích hor a spojuje hory Orlické s Krkonošemi. V nejbližším okolí je mnoho zajímavostí - známé Adršpašsko-Teplické skály, Broumovský klášter, každé město kolem se může pochlubit svým nádherným zámkem (Náchod, Nové Město n/M, Opočno, Doudleby atd). Zajímavé jsou i vojenská muzea - bunkry Březinka či Dobrošov u Náchoda. Neměli bychom opomenout ani pohádkové Babiččino údolí v Ratibořicích a ZOO ve Dvoře Králové

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Motobydlo: kontakty

Telefon: +420 602 312 722
+420 777 622 677
+420 606 602 272
WWW: www.motokary-motobydlo.cz/ubytovani.html

Mapa

Centrum 1 km Autobus 300 m Vlak 300 m