Předchozí
Další

Penzion NAD KAPLIČKOU, Kolinec

Radostice 7, Kolinec, 314 42

od 190 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nový rodinný penzion Nad Kapličkou se nachází v klidném podhůří Šumavy v nadm.výšce 700 m, asi půl km od vesnice Milínov při silnici II/171 z Běšin (10 km ) do Sušice (12 km), 100m od této silnice.

Další informace

Pro motorizované hosty máme u penzionu vlastní parkoviště, také prostory pro uložení kol, lyží a pod. Též je možnost ustájení koní na našem hospodářství.

Ubytování nabízíme ve 2 – 3 lůžkových pokojích nebo apartmánu s vlastní vybavenou kuchyní, jídelnou a koupelnou. Ubytovaným podáváme snídaně a po dohodě též večeře. K dispozici je společenská místnost s televizí a barem, v létě posezení na terase s přírodním grilem.

Jako doplňkovou službu nabízíme projížďky přírodou v koňském kočáře nebo v sedle.

Ceny

Apartmán 250 Kč
Dvoulůžkový pokoj 190 Kč
Snídaně 45 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Úschovna kol, lyží

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Milovníci letní přírody ocení bezprostřední blízkost zdravé krásné krajiny s lesy a lesíky vhodnými např. pro sběr lesních plodů nebo mnoho kilometrů nově vybudovaných cyklotras.

V nejbližším okolí jsou také různá hřiště pro míčové hry a umělá i přírodní koupaliště, nejbližší z nich rybník Bušek je vzdálen necelé 2 km a je též rájem pro rybáře. Na velmi navštěvovaný hrad Velhartice jsou 3 km. Milovníky zimních sportů jistě uspokojí dlouhá šumavská zima s množstvím sněhu, blízký lyžařský vlek pro nenáročné nad rybníkem Bušek a jen 20 – 30 km vzdálená hojně navštěvovaná zimní střediska ve vyšších polohách Šumavy.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion NAD KAPLIČKOU: kontakty

Telefon: +420 376 588 220
+420 720 428 674
Mobil: +420 728 068 395

Mapa