! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Nela, Vrchlabí

Herlíkovice 360, Vrchlabí, 54302

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chcete být v jednom z nejkrásnějších míst České republiky? Přejete si chvilku klidu a být sami nebo s přáteli v penzionu na horách? Penzion Nela je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v obci Herlíkovice. Místo, kde zažijete spousty krásných chvil na cestách po Krkonoších nebo při společném posezení s přáteli. Místo pro strávení příjemné zimní i letní dovolené, která přinese uspokojení Vám a hlavně vašim dětem. K penzionu Nela je výborný přístup, a to i v zimním období. Parkování je možné pro dva automobily přímo u penzionu Nela.

Další informace

Penzion Nela nabízí celoroční ubytování za velmi přijatelných cenových podmínek. K ubytování pro Vás máme připraveny 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje. Na všechny pokoje je možné přidat přistýlku. Čtyřlůžkové pokoje mají vlastní WC a sprchový kou.Pro třílůžkové pokoje je WC a sprchový kout společný v prostorách chodby. Plně vybavená kuchyňka s možností přípravy vlastních pokrmů.Společenská místnost.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 350 Kč
Třílůžkový pokoj 350 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Přistýlka 290 Kč

smluvní podmínky léto 200,00 kč osoba a noc.

Služby

Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 15
Čtyřlůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace v blízkosti penzionu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Půjčovna kol
Běžkařské stopy
Jezdectví, koně
Půjčovna lyží
Bowling, kuželky
Lyžařská škola
Tenisový kurt
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt

Okolí

Sport : Pro milovníky běžkového lyžování je zde stezka běžeckých tratí, které jsou neustále upravovány. V zimních měsících zde najdete množství kvalitních a upravovaných sjezdových tratí. Po celý rok se můžete toulat Krkonoších. Lanová dráha na vrchol Žalý (přeprava kol zdarma). Možnost vypůjčení lyží, kol, in-line bruslí a koloběžek. Tenisový a volejbalový kurt (5 km  od penzionu) a mnoho dalších společenských a sportovních možností.
Relaxace :
Pro zpříjemnění Vašeho pobytu můžete v letním období využít bazén . Možnost celoročního koupání v krytém bazénu ve Špindlerově Mlýně. 

Mapa

Autobus 800 m Vlak 7 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Nela: kontakty

Telefon: +420 499 422 355
+420 604 673 975