Předchozí
Další

Penzion Olympia, Josefův Důl

Dolní Maxov 35, Josefův Důl, 46844

od 290 Kč
apartmán/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 800 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Nabídka ubytování v horské chatě ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a kuchyňská linka se spotřebiči. Součástí chaty je také apartmán a společné sociální zařízení s třemi toaletami, dvěma koupelnami a sprchovým koutem.

Další informace

Náš horský pension Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Dále pak luxusní apartmán. Pokoje včetně jídelního stolu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Sociální zařízení je společné (3 WC a 2 koupelny se sprchovým koutem). V obývací hale je k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. Apartmán (45 m 2 ), ložnice - 3 lůžka, pokoj s kuchyní - 2 lůžka, myčka nádobí, samostatné soc. zařízení. Parkování u pensionu ZDARMA! Možný pobyt s Vašimi psími mazlíčky.Náš horský pension Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Dále pak luxusní apartmán. Pokoje včetně jídelního stolu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Sociální zařízení je společné (3 WC a 2 koupelny se sprchovým koutem). V obývací hale je k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. Apartmán (45 m 2 ), ložnice - 3 lůžka, pokoj s kuchyní - 2 lůžka, myčka nádobí, samostatné soc. zařízení. Parkování u pensionu ZDARMA! Možný pobyt s Vašimi psími mazlíčky.

Ceny

Apartmán 1.290 Kč
Přistýlka 200 Kč
Cena za osobu 290 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Půjčovna lyží
Cyklostezky
Rybolov
Koupání řeka, jezero

Okolí

Zimní aktivity: * Běžecká magistrála * Běžecký areál - 100 m od pensionu, navazující na Jizerskou magistrálu * Vlek Bukovka - cca 500 m od pensionu - kotva 800 m, poma 500 m, obtížnost lehká a střední, lyžařská škola * Vlek U jatek - snowboardpark * Vlek Lucifer * Tanvaldský Špičák - 2,5 km od pensionu V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport. Letní aktivity: * Řeka Kamenice - možnost rybaření-Po,Si * Centrum Babylon - v Liberci (Aguapark) * Sportovně relaxační centrum - v Liberci na Tržním náměstí * Plavecký bazén - v Jablonci nad Nisou * Koupaliště Vápenka - v Liberci na ulici Ještědská * Koupaliště - v Bedřichově * Turistika - široké možnosti turistického a cyklistického využití * Kino - otevřené pouze o víkendech * Vodopád Jedlové - průzračné vodopády Jizerských hor V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Olympia: kontakty

Telefon: +420 602 327 367

Mapa

Centrum 800 m Vlak 700 m