Penzion Olympia, Josefův Důl

Dolní Maxov 35, Josefův Důl, 46844

od 220 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Centrum 800m
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Náš horský pension Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Dále pak luxusní apartmán. Pokoje včetně jídelního stolu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Sociální zařízení je společné (3 WC a 2 koupelny se sprchovým koutem). V obývací hale je k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. Apartmán (45 m 2 ), ložnice - 3 lůžka, pokoj s kuchyní - 2 lůžka, myčka nádobí, samostatné soc. zařízení. Parkování u pensionu ZDARMA! Možný pobyt s Vašimi psími mazlíčky.

Další informace

Ski areál Bukovka s lyžařskou školou se nachází cca 500m od pensionu, běžecký areál cca 50m, nástup na Jizerskou magistrálu. V okolí pensionu jsou restaurace, potraviny, půjčovny sportovních potřeb, pošta, zdravotní středisko, disko Anděl…

Ceny

Domácí mazlíček 50 Kč
Cena za osobu 220 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Běžkařské stopy
Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard Půjčovna lyží
Rybolov

Okolí

Zimní aktivity: * Běžecká magistrála * Běžecký areál - 100 m od pensionu, navazující na Jizerskou magistrálu * Vlek Bukovka - cca 500 m od pensionu - kotva 800 m, poma 500 m, obtížnost lehká a střední, lyžařská škola * Vlek U jatek - snowboardpark * Vlek Lucifer * Tanvaldský Špičák - 2,5 km od pensionu V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport. Letní aktivity: * Řeka Kamenice - možnost rybaření-Po,Si * Centrum Babylon - v Liberci (Aguapark) * Sportovně relaxační centrum - v Liberci na Tržním náměstí * Plavecký bazén - v Jablonci nad Nisou * Koupaliště Vápenka - v Liberci na ulici Ještědská * Koupaliště - v Bedřichově * Turistika - široké možnosti turistického a cyklistického využití * Kino - otevřené pouze o víkendech * Vodopád Jedlové - průzračné vodopády Jizerských hor V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport.

Mapa

Centrum 800m Vlak 700m
Velká mapa

Penzion Olympia: kontakty

Telefon: 602 327 367