! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Orlice, Záměl

Záměl 92, Záměl, 51743

od 250 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Orlice nabízí ubytování v klidném prostředí obce Záměl v Orlických horách. Objekt se nachází mimo hlavní dopravní tepny, přímo u řeky Orlice, a je vhodný pro rodinné rekreace, jednotlivce, školy v přírodě a zájezdy. Najdete nás asi 2 km od Vamberka směr Ústí nad Orlicí.

Další informace

APARTMÁ 1 osoba 1 noc 300 Kč  / 2 noci a více 250 Kč

POKOJE BEZ SOC. ZAŘÍZENÍ 1 osoba 1 noc 250 Kč /  2 noci a více 200 Kč

Ceny

Apartmán 300 Kč
Cena za osobu 250 Kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 60

Restaurace

Nabízíme možnost zajištění plné penze. V naší restauraci s barem si pohodlně sedne až 60 osob. Dále disponujeme salónky pro 25 osob a pro 15 osob a v letních měsících i posezení v zahradní restauracipro 35 osob.

Firemní akce

Možnost využití pro rodinné oslavy, firemní večírky, promoce, svatby, semináře, školení, rauty, předváděcí a prodejní akce a společenské akce (dle dohody např. country bál, posvícení atd.)

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Okolí

Sportovní příležitosti: * šipky * sportovní hřiště (cca 100 m) s využitím míčových her * koupání: - v místě řeka Divoká Orlice - bazén ve Vamberku (2 km) * rybolov - řeka Orlice (na povolenky) * cykloturistika, pěší tůry, houbařská sezóna * výlety za památkami v blízkém okolí * v zimě možnost lyžování: - běžky - v okolí - sjezdovky - vleky ve Vamberku (2 km), v Sopotnici (8 km), v Deštném v Orlických horách (25 km - centrum) - bruslení - Rychnov nad Kněžnou (7 km - stadión), v okolí

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Orlice: kontakty

Telefon: +420 494 546 171