Předchozí
Další

Penzion Ovčárna, Chvalčov

Svatý Hostýn 115, Chvalčov, 76872

od 400 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Náš penzion Ovčárna se nachází v malebných Hostýnských vrších, 50 m od nejnavštěvovanějšího poutního místa na Moravě, Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně. Svým návštěvníkům nabízíme příjemné ubytování s výbornou kuchyní a v letních měsících příjemné posezení na velké zahrádce.

Další informace

Náš penzion Ovčárna se nachází v malebných Hostýnských vrších, 50 m od nejnavštěvovanějšího poutního místa na Moravě, Baziliky Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně. Svým návštěvníkům nabízíme příjemné ubytování s výbornou kuchyní a v letních měsících příjemné posezení na velké zahrádce.

Je zde zajištěno klidné prostředí pro odborné semináře a školení, výuku, módní přehlídky, sportovní soustředění, dále pro firemní a rodinné oslavy (svatby, křtiny, atd.) nebo školní výlety či školky a školky v přírodě.

K DISPOZICI MÁME I UBYTOVÁNÍ VE 2, 3, NEBO 5 LŮŽKOVÝCH POKOJÍCH V SOUČASNÉ DOBĚ CELKOVÁ KAPACITA 21 LŮŽEK. CENA LŮŽKA JE 400,- Kč OSOBA NOC VČETNĚ SNÍDANĚ. NENÍ PROBLÉM SE DOHODNOUT NA VEČEŘI APD.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25
Kapacita restaurace 77

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

PENZION OVČÁRNA VÁM NABÍZÍ PO CELÝ ROK VÝBĚR JAK Z HOTOVÝCH JÍDEL TAK I MINUTEK PŘÍPADNĚ PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ MOŽNOST PŘIPRAVIT JÍDLA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ MŮŽETE U NÁS POŘÁDAT RŮZNÉ AKCE JAKO NAPŘ .SVATBY ,FIREMNÍ VEČÍRKY ATD. 

Firemní akce

Možnost pořádání svateb a podobných akcí.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Ovčárna: kontakty

Telefon: +420 730 964 173
+420 722 316 507