Penzion Pod věží, Kolín

Kolín I, Parléřova 40, Kolín, 28002

od 900 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 110m
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Penzion Pod věží je situován v historickém centru města Kolína, ale přesto ve velmi klidné ulici. Dům byl postaven okolo r. 1450 přímo pod chrámem sv. Bartoloměje. Po celkové rekonstrukci v roce 2012 vám nabízí 11 pokojů odkud můžete vyrazit za zábavou, nebo za místními památkami. Židovská čtvrť, synagoga, nebo židovský hřbitov, Chrám sv. Bartoloměje, muzeum a radnice to vše najdete během 5ti minut.

Další informace

2 jednolůžkové pokoje, 8 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán.

Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, SAT, Wi-Fi. Sociální zařízení s wc, sprchovým koutem, některé dvoulůžkové pokoje mají vanu a bidet. Pokoje jsou nekuřácké. Pouze jeden z pokojů má vlastní terasu kde je kouření povoleno.

V suterénu pensionu je umístěn privátní wellness. Oddělený vstup vám zaručí soukromí.

Ceny

Snídaně 90 Kč
Přistýlka 350 Kč
Jednolůžkový pokoj 900 Kč
Apartmán 2.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Cena za parkování (auto): 50 Kč

Služby

Zahrada
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 20
Jednolůžkové pokoje 900
Čtyřlůžkové pokoje 2500
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 1350

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

 Snídaně jsou podávány v prostoru recepce od 7 hod. do 10 hod., kde se také nachází útulná kavárnička. Dále je k dispozici salonek pro přibližně 15-20 osob vhodný zejména pro dětské oslavy a firemní prezentace, na které Vám dle přání přichystáme občerstvení.


 

Zveme Vás do sousedního Sushi baru Sushi 4 YOU! Chcete mít svou porci sushi připravenou na pokoji při Vašem příjezdu? Vše rádi zařídíme. Stačí si jen vybrat menu podle Vaší chuti a náš personál se už postará. Nabídku sushi pokrmů naleznete zde: www.facebook.com/sushi4youkolin

Objednávejte na tel.: +420 776 019 398

Kongresové možnosti

Data projektor
Kopírka
Tabule
Připojení k internetu
Plátno

Firemní akce

Ametystový salonek byl vytvořen začátkem roku 2004 z pravého křídla v přízemí. Při jeho vzniku byla od počátku myšlenka na útulný relaxační salonek, ve kterém může člověk načerpat sílu z přírodního kamene.. Dají se zde pořádat podnikové večírky, menší oslavy, malé svatby a jiné hromadné akce. Při běžném provozu zde nalezne posezení 20 hostů. Při objednaných akcích lze tabuli uspořádat podle nejrůznějších přání.
Načerpáte zde nejen novou sílu, ale při různých úrovních osvětlení prožijete i krásný romantický večer spojený s jedinečným kulinářským zážitkem.
Dají se zde pořádat podnikové večírky, menší oslavy, malé svatby a jiné hromadné akce. Při běžném provozu zde nalezne posezení 20 hostů. Při objednaných akcích lze tabuli uspořádat podle nejrůznějších přání.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Pod věží: kontakty

Mapa

Centrum 110m Autobus 200m
Velká mapa