Předchozí
Další

Penzion POD VYHLÍDKOU, Pecka

Pecka 13, 50782

od 600 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion POD KRKONOŠSKOU VYHLÍDKOU leží v nádherné krajině Podkrkonoší, poblíž hradu Pecka a Lázní Bělohrad. V jednom ze dvou dvoulůžkových pokojů, či v jednom z pěti apartmánů, naleznete pohodlné místo pro strávení vašeho volného času. Penzion je ideálním místem pro pobyty s dětmi, ale i pro firemní akce. Součástí penzionu je hostinec s kavárnou, která, mimo jiné, nabízí domácí zákusky.

Další informace

V přízemí se nachází místnost pro úschovu Vašich kol, lyží, kočárků, motorek apod. V patře jsou apartmány a pokoje. Osobní automobily zaparkujete na našem parkovišti před penzionem. K penzionu též patří louky a zahrada, na kterou můžete vstoupit přímo z terasy vedoucí z vašeho apartmánu.

Ceny

Apartmán 1.800 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 280 Kč
Dvoulůžkový pokoj 900 Kč

Snídaně v ceně


Ceny lze stanovit i individuálně dohodou v návaznosti na počtu osob a délce pobytu.

Služby

Dětský koutek
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Konferenční možnosti
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Sauna
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 26
Počet apartmánů 5
Dvoulůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 20

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Videopřehrávač
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Restaurace

Rozhodli jsme se navázat na přerušenou tradici a znovu otevřít zrekonstruovaný lokál, který byl zavřený po odchodu paní Máslové. Věříme, že se alespoň trochu přiblížíme její pohostinnosti a rádi k nám přijdete či přijedete "pobejt" na Vašich cestách krajem. K dispozici je 16 míst + venkovní posezení. V hostinci Vám nabídneme širokou škálu nealkoholických nápojů, točené/lahvové pivo, kávu/čaj s dobrým domácím zákuskem či něco menšího k snědku. V zimě vás zahřeje svařené víno, grog či slivovice.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Laserové ukazovátko
Plátno
Satelitní, kabelová TV
Telefon
Zpětný projektor
Data projektor
Osvětlení
Počítač, notebook
Šatna
TV přijímač
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu
Tabule
Videopřehrávač

Firemní akce

 Nabízíme pronájem vysoce moderně zařízených učeben (včetně počítačového vybavení)  v osadě Arnoštov u Pecky (nedaleko od Nové Paky). Penzion a školicí středisko se nachází v nádherné, klidné krajině Podkrkonoší. Objekt je po komplexní, nákladné rekonstrukci a poskytuje klientům vysoký standard, jak při vzdělávání tak při jejich odpočinku. Celková ubytovací kapacita penzionu činí 24 osob (2 dvoulůžkové pokoje, 5 prostorných apartmánů). V rámci pronájmu je možné využívat přilehlého pohostinského prostoru k oddechu či občerstvení.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Golf
Minigolf
Solárium
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
In-line bruslení
Půjčovna kol
Sportovní hala
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna lyží
Squash
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

V jarních letních i podzimních měsících můžete z našeho penzionu podniknout výlet na kole či autem, ale i procházku do okolních tajemných lesů či kopců, ze kterých se vám naskytne nádherný výhled, při kterém budete mít pohoří Krkonoš jako na dlani. I v zimě je u nás krásně. Děti můžou sáňkovat na svahu za penzionem. Milovníci bílé stopy uvítají síť běžkařských stop, které vedou kolem našeho penzionu. Zájemci o lyžování mohou využít vleky v Pecce a na Zvičině, či nejbližší ski areál v Herlíkovicích. Komu se nikam nechce může zvolit posezení na rozkvetlé louce, či si sledovat přírodu za ranního rozbřesku. Pro vyznavače aktivního odpočinku nabízíme několik tipů na výlety.

Mapa

Autobus 2 km Vlak 3 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion POD VYHLÍDKOU: kontakty

Telefon: +420 603 373 091
+420 737 056 670