Předchozí
Další

Penzion Ponte, Kladno

Nučická 1483, Kladno, 27201

od 750 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 300 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion PONTE se nachází blízko centra v klidné části města Kladna s dobrým spojením do Prahy, letiště a na dálnici R6 a R7. Je pro Vás připraveno 6 útulných pokojů a 2 podkrovní apartmány s celkovou kapacitou 20 lůžek. Parkování osobních automobilů a wi-fi zdarma. Večer si můžete zpříjemnit u nás v restauraci AL PONTE s výbornou kuchyní vyhlášenou po celém Kladensku. Příjemné prostředí dýchající domácí atmosférou a přátelský personál – to vše a ještě víc vám nabízí náš penzion. Hledáte-li komfortní příjemné ubytování na Kladensku, náš penzion je Vám plně k dispozici.

Další informace

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV+SAT a wifi připojení na internet. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní kuchyňskou linkou, lednicí, DVD(možnost zapůjčení DVD filmů - cca 500ks) a TV+SAT. Celková kapacita penzionu je 21 osob. K penzionu náleží i Restaurant Al Ponte, který s ním přímo sousedí a dokáže nabídnout možnost kvalitního stravování a příjemného posezení. Dále je možné po domluvě uspořádat různé pracovní akce v prostorách jídelny s možností občerstvení , televizní projekce a připojení k internetu, které mohou využívat i hosté penzionu.

Ceny

Apartmán 1.000 Kč
Třílůžkový pokoj 1.650 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 21

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Zveme Vás do nově zrekonstruované restaurace, pizzerie AL PONTE která je zde pro Vás již 15 rokem. Nachází u hlavní silnice na Prahu vedle AAA auto a čerpací stanice pap oil. Součástí restaurace je klidná zahrádka s letním salónkem a penzion s možností ubytování. Naším cílem je abyste u nás strávili příjemné chvíle a vždy odcházeli spokojeni.

Mapa

Centrum 300 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Ponte: kontakty

Telefon: +420 312 243 650
Mobil: +420 605 938 097