Předchozí
Další

Penzion Pražák, Strmilov

Martínkova 468, Strmilov, 37853

od 320 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion je umístěn na okraji městečka Strmilov v okrese Jindřichův Hradec. Penzion nabízí příjemné ubytování s ideální polohou pro pořádání výletů do turisticky atraktivního okolí – Česká Kanada. Příznivé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a rybaření.

Další informace

Pokoje jsou 2, 4 a 5-ti lůžkové. Každý pokoj má svoji kompletně vybavenou kuchyňku (nádobí, vařič, lednička) a samostatnou koupelnu s WC.

V objektu je 6 pokojů, společenská místnost, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům. Wi-Fi připojení k internetu. Na zahradě pergola, kde je možno posedět u krbu s možností grilování nebo opékání. Dětský koutek s pinpongovým stolem, skluzavka, houpačka a pískoviště. Úschovna kol v uzamykatelném zahradním domku.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 320 Kč

Cena zahrnuje povlečení, el. energii a místní poplatky.

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Zahrada
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 24

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Po dohodě možnost podávání snídaní ve společenské místnosti. Obědy a večeře zajistíme v okolních cca 200 m, vzdálených restauracích. V místě jsou tři prodejny s potravinami.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Fitness, posilovna
Rybolov
Jezdectví, koně
Tenisový kurt

Okolí

Přímo v městečku jsou tenisové kurty, minigolf, sportovní hala. Koupání v přírodních koupalištích – rybník Komorník, Zvůle, Osika a Aquapark v Jindřichově Hradci. V zimním období jsou v okolí upravené běžecké trasy a sjezdovka v Mrákotíně, Nové Bystřici a Dolním Radíkově.

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, možnost zajistit vyjížďky na koních. Přímo v obci je sportovní hala, tělocvična, posilovna, tenisové / volejbalové kurty a minigolfové hřiště. Ve vzdálenosti 4 km zastávka úzkokolejné železnice s parním vlakem, která Vás proveze přírodním parkem Česká Kanada. Koupání v přírodních koupalištích - Komorník, Zvůle, Osika. Aquapark v Jindřichově Hradci a Dačicích. Možná rekreace i v zimním období: sjezdovka v Mrákotíně, Nové Bystřici a Dolním Radíkově. Upravené lyžařské stopy na běžky.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Pražák: kontakty

Telefon: +420 384 392 452
+420 776 636 198
+420 776 577 412
WWW: www.penzion-prazak.cz

Mapa

Autobus 230 m