Předchozí
Další

Penzion Procházka, Vranov nad Dyjí

Zátiší 340, Vranov nad Dyjí, 67103

od 380 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 500 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Představa dovolené nebo příjemné relaxace nemusí být nutně spojena s mořem a zahraničím, stále více lidí si uvědomuje, jak málo znají svojí zemi a jaké krásy v ní lze najít. Oblast Vranova nad Dyjí je ideálním místem k odpočinku - klidné prostředí, kouzelná krajina, místa pro vycházky, poznávání historie i cykloturistiku. To vše samozřejmě spojené s koupáním ve Vranovské přehradě s neopakovatelným pohledem na vranovský zámek. Penzion PROCHÁZKA se nachází přímo v obci Vranov nad Dyjí, v její klidné časti přímo proti vranovskému zámku. Jedná se o nově vybudovaný objekt v zahradě rodinného domku.

Další informace

Celková kapacita je 10 lůžek v jednom dvoulůžkovém pokoji s oddělenými postelemi a dvou čtyřlůžkových pokojích s manželskou postelí a palandou. Před pokoji se nachází společná terasa s venkovním posezením a zahradním grilem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, minikuchyňkou (chladnička, varná konvice, mikr. trouba, nádobí) a prostorným sociálním zařízením. Hosté penzionu mají bezplatně k dispozici zahradní gril s udírnou, ohniště, zajištěno uzavřené parkovaní a půjčovnu jízdních kol.

Ceny

Cena za osobu 380 Kč
Dvoulůžkový pokoj 760 Kč
Cena za postel 380 Kč
Snídaně 89 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.520 Kč

V sezonním období od 28. 6. 2019 do 30. 8. 2019 je cena za osobu a noc 380,- Kč. Od 1. 10. do 28. 2. ubytováváme jen skupiny po předchozí dohodě. Za pejska na pokoji účtujeme jednorázový poplatek 150,- Kč. Obecní ubytovací poplatky se hradí zvlášť.

Služby

Nekuřácké pokoje
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Parkoviště uzavřené
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 10
Kapacita restaurace 30
Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Restaurace

K příjemnému posezení s překrásným výhledem na vranovský zámek láká přilehlá stylová restaurace MYSLIVNA. Vkusně, do dřeva zasazený interiér restaurace v loveckém duchu nabízí hostům vedle standardní kuchyně ve formě snídaní obědů a večeří i speciality mexické kuchyně. Součástí restaurace je i zastřešená terasa, kterou uvítají příznivci stolování na čerstvém vzduchu. Nechybí zde točené pivo Bernard , ani nabídka lahodných znojemských vín.

Firemní akce

Pro firemní akce je možné si pronajmout restauraci Myslivna s vnitřní kapacitou 20 osob, kterou je možno vnitřně upravit dle přání zákazníka.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Rybolov

Okolí

Vranov nad Dyjí, historické městečko, ke kterému neodmyslitelně patří pohádkově vyhlížející dominanta vranovského zámku na strmé skále nad řekou Dyjí, rozhodně patří k nejnavštěvovanějším turistickým místům Jižní Moravy. Za posledních deset let zde vznikla celá řada hospůdek, restaurací, cukráren a penzionů, lákajících k posezení. Život obce v minulosti vždy ovlivňoval život na Vranovském zámku. Původní hrad, v 11. století patřící k hraniční obranné pevnosti, byl v 17. století přestavěn na barokní zámek tak, aby odpovídal představám tehdejšího panstva o reprezentačním sídle. Na své si ve Vranově nad Dyjí kromě milovníků historických památek přijdou i vyznavači různých letních sportů a milovníci přírody. Největší atrakcí letní turistické sezony je Vranovská přehrada, vybudovaná podle švýcarského projektu v letech 1930 - 33 jako první betonová přehrada v tehdejším Československu a položila základy vzniku významného rekreačního centra. Kdo nehledá osvěžení ve vodách Vranovské přehrady a dává přednost klidné a nedotčené přírodě, ten si rovněž přijde na své, když se vydá do Národního parku Podyjí, ať už jako cyklista, houbař, či vyznavač pěší turistiky.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Procházka: kontakty

Telefon: +420 722 204 045
WWW: www.penzionprochazka.cz
Sítě: Facebook

Mapa

Centrum 500 m Autobus 300 m