Předchozí
Další

Penzion a restaurace Adler, Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou 96, Rožmberk nad Vltavou, 38218

od 400 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Navštívíte-li, ať již na svých obchodních cestách či jako turisté, Rožmberk nad Vltavou, malé, ale historicky zajímavé městečko v jižních Čechách ležící na březích Vltavy, rádi bychom Vám nabídli pobyt v našem rodinném penzionu ADLER umístěném přímo na náměstí pod hradem Rožmberk.

Další informace

Jsme rodinný penzion s 21 letou praxí a historií. Ke všem našim zákazníkům ubytovaným na našem penzionu přistupujeme individuálně a snažíme se o jejich maximální komfort za rozumnou cenu. Interiér pokojů si můžete prohlédnout v naší fotogalerii, případně si můžete rovnou zarezervovat Váš termín ubytování. To vše s krásným výhledem na státní hrad Rožmberk nad Vtavou s docházkovou vzdáleností 5 minut chůze.

Vkusně zařízené dvou a trojlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, toaletou, TV – satelitem a s možností připojení na internet zdarma:

Kapacita ubytování penzionu Adler v Rožmberku nad Vltavou je následující:

  • 2 x trojlůžkový pokoj
  • 3 x dvojlůžkový pokoj

Veškeré pokoje ubytování penzionu Adler v Rožmberku nad Vltavou jsou vybaveny :

  • Vlastní koupelnou a toaletou
  • TV a satelitem
  • Některé pokoje mají rychlé Wi-fi připojení.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Snídaně 100 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Třílůžkový pokoj 1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Jsme rodinná restaurace, která je otevřena již od roku 1993. Nabízíme pro Vaše chuťové pohárky výběr z mnoha druhů pokrmů, vysoce kvalitních moravských vín a světlého i tmavého piva Budvar. Zahrádka o kapacitě 16 míst a dalších 35 míst. Restaurace je situována v dolním penzionu a je pro Vás otevřena od středy do neděle od 11 do 22 hodin. Jídelní lístek je poskládán tak, aby vyhovoval všem skupinám zákazníků. V denní nabídce naleznete jídla dietní, bezmasá či tradiční české pokrmy. Nechybí ani široká škála salátů, ryby, dezerty... Nabízíme několik druhů piva. Dvanáctistupňový, desetistupňový, černý Budějovický Budvar a v neposlední řadě nealkoholickou variantu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Rybolov

Okolí

Nádherné okolí Rožmberka a Lipenska můžete poznávat cestou po zajímavých turistických a cyklistických trasách. Milovníci vodních sportů na Vltavě mají možnost zapůjčení kanoí a raftů a ti, kteří dávají přednost koupání, se mohou vypravit k Lipenskému jezeru vzdálenému 15 minut jízdy autem(cestou se můžete zastavit na mýty opředenou Čertovu stěnu) a pokud je Vaším koníčkem myslivost, či rybářství zcela jiště si v Rožmberku a jeho okolí příjdete na své.. Tím ale výčet možností které nadherné okolí Rožmberka poskytuje nekončí, přímo v jeho centru naleznete monumentální Kostel svatého Mikuláše z roku 1271, který rozhodně stojí za prohlídku, stejně tak jako Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě. Vřele doporučujeme navštívit blízko ležící, historické město Český Krumlov, které vás jistě nadchne svojí atmosférou a celoročně nabízí pro turisty mnoho zajmavých akcí, namátkou jmenujme Slavnosti pětilisté růže, Otáčivé hlediště s množsvím divadelních představení, či zážitkové noční prohlídky. Sečteno a podtženo, Rožmberk nad Vltavou a jeho okolí Vám nabízí nepřeberně možností využití volného času.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion a restaurace Adler: kontakty

Telefon: +420 773 685 505