Předchozí
Další

Penzion restaurace Fantasy, Lipník nad Bečvou

Loučská 227, Lipník nad Bečvou, 75131

od 750 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 300 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v šesti moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Další informace

Parkovat lze bezplatně přímo před penzionem na soukromém parkovišti nebo v uzavřeném dvorním traktu. Pokud cestujete i s Vaším čtyřnohým mazlíčkem, můžete ho u nás samozřejmě ubytovat také.

Ceny

Apartmán 1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.050 Kč
Přistýlka 550 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.700 Kč
Jednolůžkový pokoj 750 Kč
Snídaně 90 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Pětilůžkový pokoj 2.000 Kč
Třílůžkový pokoj 1.400 Kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Parkoviště uzavřené
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 9
Kapacita restaurace 50
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

V naší restauraci, s kapacitou 50 osob, můžete usktutečnit nejen rodinnou oslavu, svatbu, či oslavu narozenin, ale i nejrůznější firemní akce, podnikové večírky, rauty atd. Pro diskrétnější atmosféru je k dispozici salónek o kapacitě 20 osob.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně.

 

Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí penzionu. Po dohodě je možnost si zakoupit polo- nebo plnou penzi. V útulném interiéru nabízíme příjemné a klidné posezení, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel tuzemské i mezinárodní kuchyně. Gurmánům rádi připravíme opravdové speciality, jako např. masové či čokoládové fondue nebo chateaubriand. Na své si přijdou i milovníci steaků a bifteků. Pro děti, a nejen pro ně, nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky a další sladké pochoutky. V letních měsících je v provozu zahrádka s možností ochutnat speciality přímo z grilu.

Okolí

Město leží na dohled hradu Helfštýna v rovině Moravské brány. Je to historické město s mimořádně prostorným náměstím ve tvaru písmene L a velmi zajímavým souborem pamětihodností. Však je také Lipník nad Bečvou od roku 1989 městskou památkovou rezervací.

Město může být hrdé na zachovalé historické jádro s renesanční radnicí, barokními kašnami a renesančními domy s podloubími, hned vedle náměstí tvoří dominantu města farní kostel sv. Jakuba s unikátní zvonicí. Kromě toho se zde nachází zámek, bývalý piaristický klášter s kostelem sv. Františka Serafinského a synagoga. Ve městě v minulosti žila početná židovská komunita, dokladem toho jsou také dva unikátní židovské hřbitovy.

Mapa

Centrum 300 m Autobus 100 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion restaurace Fantasy: kontakty

Telefon: +420 581 111 279
Mobil: +420 608 866 229