Předchozí
Další

Penzion a restaurace U Růže, Hradec Králové

Pražská třída 71/123, Hradec Králové, 50004

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Vítejte v rodinném penzionu U Růže, který se nachází v prostorách nově zrekonstruovaného domu v Hradci Králové, jehož historie sahá až do roku 1875. Ubytovat se zde můžete v pěti prostorných a útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, televizí s pestrým výběrem kanálů, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu.

Další informace

Pro naše nejmenší nocležníky nabízíme možnost přistýlky a pro vozíčkáře i bezbariérový pokojRodinný penzion se nachází v klidném prostředí na západním okraji Hradce Králové v místní části Kukleny. V blízkosti penzionu se nachází Kostel svaté Anny, pomník Antonína Švehly a Pomník šesti rudoarmějců.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 450 Kč

jednolůžkový pokoj se snídaní 900,-- dvoulůžkový pokoj se snídaní 1 600,--

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Naše rodinná restaurace U Růže v Hradci Králové nabízí stylové prostředí nejen pro obědy a večeře, ale i pro oslavy, promoce, svatby, rauty a firemní večírky. Restaurace je založena převážně na tradiční české kuchyni, doplněnou o prvky moderní gastronomie. V restauraci klademe důraz na přípravu jídel z čerstvých surovin, upřednostňujeme maso z českých chovů.

Přijďte ochutnat naše speciality, posadit se v příjemných prostorách rodinné restaurace a nechte se obsloužit ochotným personálem.Pro početnější skupiny nabízíme možnost rezervace sálu s 45 místy k sezení, velkého sálu s 40 místy nebo malého salónku, ve kterém se nachází 20 míst k sezení.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion a restaurace U Růže: kontakty

Telefon: +420 495 535 527
+420 702 016 700