Předchozí
Další

Penzion a restaurant Ratzka, Kájov

Novosedly 3, Kájov, 38101

od 1.180 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Až se nasytíte krás Českého Krumlova, vydejte se na průzkum okolí. Pouhých 6 kilometrů od města narazíte na osadu Novosedly u obce Kájov. A tady, v lůně malebné krajiny, se tyčí statek Ratzka. Nad jeho historickou autentičností se Vám zatají dech.

Prozkoumejte krásy této unikátní usedlosti. Ale nejdřív se posilněte. S plným žaludkem je každé dobrodružství příjemnější.

Další informace

Penzion Ratzka Vám nabízí ubytování ve vesnickém stylu, v pokojích s moderním zařízením a v klidném prostředí v malebné osadě Novosedly. Ze zázemí našeho penzionu můžete plánovat výlety do historického města Český Krumlov, na největší vodní plochu Česka - lipenskou přehradu nebo na Šumavu.

Na Statku Ratzka prozatím nabízíme svým hostům:

  • 2 pokoje dvoulůžkové
  • 1 čtyřlůžkový
  • 2 třílůžkové
  • 1 apartmán 2x dvoulůžkový s možností až 2 přistýlek
  • 2 dvoulůžkové turistické

K vybavení pokojů patří novodobý nábytek a vlastní sociální zařízení. Je zde také možnost až dvou přistýlek. Kapacita penzionu činí 26 lůžek, v dohledné době se plánuje navýšení ubytovací kapacity, až na lůžek 50. Vše s patřičným zázemím.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.280 Kč
Snídaně 110 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.180 Kč
Třílůžkový pokoj 1.770 Kč
Přistýlka 200 Kč

Snídaně v ceně


2 lůžkový turistický s koupelnou mimo pokoj - 990,- Kč / noc vč. snídaně

Služby

Bazén
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 21
Třílůžkové pokoje 4
Čtyřlůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Dovolujeme si Vás pozvat do naší stylové restaurace, která vznikla přestavbou bývalých stájí a po generální rekonstrukci byla slavnostně otevřena 6. června 2004. Naše restaurace včetně zázemí a kuchyně byla přestavěna dle nejpřísnějších norem EU.

To, co nejvíce zajímá každého klienta je nabídka. Vzhledem k obrovské kumulaci gastronomických podniků v Českém Krumlově jsme si dovolili nabídnout naprosto originální menu. Náš jídelní lístek se pyšní českými specialitami, víny všech kontinentů, českým pivem, více než dvaceti druhy nealkoholických nápojů a nezapomněli jsme ani na milovníky kávy. Můžete u nás i posnídat za velmi příznivých cca 90,- Kč.

Věříme, že od nás budete odcházet spokojeni a rádi se k nám vrátíte i se svými přáteli. Pokud budete spokojeni, rozneste tu dobrou zprávu o nové krčmě do nejvzdálenějších koutů zdejších i přespolních.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Půjčovna kol
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Rybolov
Golf
Tenisový kurt

Okolí

V samotném penzionu je pro Vás připravena půjčovna kol, stolní tenis, petanque, malý venkovní bazén a zázemí pro míčové sporty. V blízkém okolí je několik tenisových kurtů, plavecký bazén, spousty hřišť pro další míčové hry, golfové hřiště...

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion a restaurant Ratzka: kontakty

Telefon: +420 777 354 680