Penzion a restaurant Ratzka, Kájov

Novosedly 3, Kájov, 38101

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Penzion se nachází uprostřed šumavských lesů v malé vesničce Novosedly, pět kilometrů jižně od Českého Krumlova. V tomto historií opředeném objektu si můžete vychutnat speciality, které zdobí náš jídelní lístek, vynikající vína z celého světa a po všech těchto delikatesách můžete usnout v některém z našich pokojů, nebo využít rozsáhlých služeb penzionu. Věříme a doufáme že se Vám bude v našich prostorách líbit a že se k nám budete rádi vracet nejen za historií, ale také dobrým jídlem.

Další informace

Nabízíme k dispozici dva dvoulůžkové, dva čtyřlůžkové a čtyři třílůžkové útulně zařízené pokoje.
Ve vybavení pokojů je novodobý nábytek, vlastní koupelna a toaleta. Je zde také možnost až dvou přistýlek. Pro všechny naše hosty je před budovou penzionu vlastní parkoviště.
Ubytovací kapacita penzionu je zatím 21 lůžek, v dohledné době však plánujeme rozšíření a zvýšení ubytovací kapacity až na padesát lůžek s patřičným zázemím.

Ceny

Snídaně 70 Kč
Polopenze 150 Kč
Plná penze 250 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Dovolujeme si Vás tedy pozvat do naší stylové restaurace která vznikla přestavbou bývalých stájí a po generální rekonstrukci byla slavnostně otevřena 6.června 2004. Naše restaurace včetně zázemí a kuchyně byla přestavěna dle nejpřísnějších norem EU. To co nejvíce zajímá každého klienta je nabídka. Vzhledem k obrovské kumulaci gastronomických podniků v Českém Krumlově jsme si dovolily nabídnout naprosto originální menu. Náš jídelní lístek se pyšní českými specialitami, vínami všech kontinentů, českým pivo, více než dvaceti druhy nealkoholických nápojů, a nezapomněli jsme ani na milovníky kávy.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bazén vnitřní
Cyklostezky Golf
Jezdectví, koně Půjčovna kol
Rybolov Tenisový kurt
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

V samotném penzionu je pro Vás připravena půjčovna kol, stolní tenis, petanque, malý venkovní bazén a zázemí pro míčové sporty. V blízkém okolí je několik tenisových kurtů, plavecký bazén, spousty hřišť pro další míčové hry, golfové hřiště...

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion a restaurant Ratzka: kontakty

Telefon: 380 743 095
774 976 707