Předchozí
Další

Penzion Rusalka, Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 45, Malá Úpa, 54227

od 640 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování 200 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Penzion Rusalka patří mezi nejznámější boudy v Malé Úpě. Samotné údolí Malé Úpy by se dalo charakterizovat jako jedno z mála posledních, které není dotčeno masivní výstavbou a udržuje si stále charakter původních krkonošských sídel. Chata je členitá a velmi rozlehlá a tak i přes větší počet ubytovaných hostů skýtá všem svým návštěvníkům pocit klidu a soukromí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Další informace

Pokoje se nachází ve dvou patrech, v prvním patře jsou samostatné pokoje, ve druhém patře dvoupokoje, které mají vždy společné sociální zařízení uprostřed. Jsou velice vhodné pro pobyt spřátelených maminek s dětmi nebo větších rodin, které preferují oddělené a zároveň blízké ubytování rodičů a dětí. V přízemí se nachází restaurace a prostorná roubená jídelna, ve které je k dispozici lednička, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Hostům je za poplatek k dispozici sauna, lze si rezervovat i masáže a kosmetiku. Samozřejmostí je i dětská herna, lyžárna a místnost pro kočárky.

Ceny

Cena za osobu 640 Kč
Cena za parkování (auto) 200 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Terasa
Wellness služby
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Masáže
Sauna
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Kromě klasických hotových i minutkových jídel, budeme nabízet tradiční krkonošské speciality. Našim cílem je Vám zajistit dokonalý gurmánský zážitek. Restaurace Rusalka bude pro všechny příznivce otevřena mimo měsíce dubna každý den. V mimosezoně jídelní lístek upravíme, ale i tak můžeme slíbit, že si určitě vyberete.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Rusalka: kontakty

Telefon: +420 499 329 150
+420 773 211 350
Mobil: +420 608 111 350

Mapa