Předchozí
Další

Penzion Selský dvůr, Cizkrajov

Cizkrajov 54, Cizkrajov, 37881

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Přijeďte strávit příjemnou a klidnou dovolenou do rodinného penzionu v jižních Čechách, do krásné přírody České Kanady a do blízkosti rakouského pohraničí. Ubytovat se můžete v našem penzionu typického vesnického rázu s uzavřeným dvorem. K dispozici je pískoviště, houpačky, venkovní krb s udírnou, úschovna kol, pingpongový stůl, kulečník a velká zahrada. Penzion je v provozu po celý rok s kapacitou max. 23 lůžek.

Penzion se nachází v obci Cizkrajov, která leží na samém jihovýchodním okraji jižních Čech (mezi městy Dačice a Slavonice), kde se historicky protínají 3 hranice (Čech, Moravy a Rakouska). Okolí láká k pěší turistice, cykloturistice, sportovnímu rybaření nebo houbaření, či k návštěvě četných kulturních památek. 

Doprava je možná vlastním autem s možností parkování u penzionu (bezplatně) nebo veřejnou hromadnou dopravou - autobusová zastávka 10m, vlaková zastávka (Dolní Bolíkov nebo Peč) 1,5km - s možností zajištění přepravy na penzion.

Další informace

Penzion je v provozu celoročně s kapacitou 23 lůžek. K dispozici je pískoviště,houpačky, skluzavka, venkovní krb s udírnou a nebo společenská místnost zvaná "konírna" (v ní je k dispozici varná konvice, lednice a mikrovlnná trouba). Ve stodole najdete pingpongový stůl a kulečník. Úschova kol po dobu pobytu plně zajištěna V celém objektu bezplatně WIFI internet.

Ceny

Cena za osobu 300 Kč
Snídaně 90 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Polopenze 190 Kč

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Zahrada
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Pětilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC
TV

Restaurace

Stravování formou snídaně nebo polopenze. Vaříme pouze na objednání pro ubytované (nefungujeme jako klasická restaurace). V objektu k posezení klasická vesnická hospůdka.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Rybolov
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Půjčovna kol

Okolí

Významnými turistickými zajímavostmi okolí jsou památková rezervace Telč (zámek, náměstí, park), Slavonice (náměstí,věž,podzemí). Okolní města Jemnice (koupaliště), Nová Bystřice (úzkokolejka) , Dačice (státní zámek, muzeum, věž, kláštěr, malé letecké muzeum, koupaliště s vodními atrakcemi) , Jindřichů Hradec (zámek, muzeum, úzkokolejka, vodní ráj). Zřícenina hradu Landštejn, zámek Červená Lhota , poutní kostel Montserrat, pevnostní areál Slavonice (bunkry), židovský hřbitov Písečné a Dolní Bolíkov.

Mapa

Autobus 10 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Selský dvůr: kontakty

Telefon: +420 607 188 105