Penzion Selský dvůr, Cizkrajov

Cizkrajov 54, Cizkrajov, 37881

od 300 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Přijeďte strávit příjemnou a klidnou dovolenou do rodinného penzionu v jižních Čechách, do krásné přírody České Kanady a do blízkosti rakouského pohraničí. Ubytovat se můžete v našem penzionu typického vesnického rázu s uzavřeným dvorem. K dispozici je pískoviště, houpačky, venkovní krb s udírnou, úschovna kol, pingpongový stůl, kulečník a velká zahrada. Penzion je v provozu po celý rok s kapacitou max. 23 lůžek.

Penzion se nachází v obci Cizkrajov, která leží na samém jihovýchodním okraji jižních Čech (mezi městy Dačice a Slavonice), kde se historicky protínají 3 hranice (Čech, Moravy a Rakouska). Okolí láká k pěší turistice, cykloturistice, sportovnímu rybaření nebo houbaření, či k návštěvě četných kulturních památek. 

Doprava je možná vlastním autem s možností parkování u penzionu (bezplatně) nebo veřejnou hromadnou dopravou - autobusová zastávka 10m, vlaková zastávka (Dolní Bolíkov nebo Peč) 1,5km - s možností zajištění přepravy na penzion.

Další informace

Penzion je v provozu celoročně s kapacitou 23 lůžek. K dispozici je pískoviště,houpačky, skluzavka, venkovní krb s udírnou a nebo společenská místnost zvaná "konírna" (v ní je k dispozici varná konvice, lednice a mikrovlnná trouba). Ve stodole najdete pingpongový stůl a kulečník. Úschova kol po dobu pobytu plně zajištěna V celém objektu bezplatně WIFI internet.

Ceny

Snídaně 80 Kč
Cena za osobu 300 Kč
Polopenze 170 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště
Dětský koutek
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 23
Pětilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Dvoulůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

Stravování formou snídaně nebo polopenze. Vaříme pouze na objednání pro ubytované (nefungujeme jako klasická restaurace). V objektu k posezení klasická vesnická hospůdka.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Cyklostezky
Kulečník, billiard Půjčovna kol
Rybolov

Okolí

Významnými turistickými zajímavostmi okolí jsou památková rezervace Telč (zámek, náměstí, park), Slavonice (náměstí,věž,podzemí). Okolní města Jemnice (koupaliště), Nová Bystřice (úzkokolejka) , Dačice (státní zámek, muzeum, věž, kláštěr, malé letecké muzeum, koupaliště s vodními atrakcemi) , Jindřichů Hradec (zámek, muzeum, úzkokolejka, vodní ráj). Zřícenina hradu Landštejn, zámek Červená Lhota , poutní kostel Montserrat, pevnostní areál Slavonice (bunkry), židovský hřbitov Písečné a Dolní Bolíkov.

Mapa

Autobus 10m Vlak 2km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Selský dvůr: kontakty

Telefon: +420 607 188 105