Předchozí
Další

Penzion Skalíček, Kunžak

náměstí Komenského 71, Kunžak, 37862

od 450 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci přírodního parku Česká Kanada, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí.

Další informace

Penzion Skalíček nabízí dvanáct pokojů s celkovou kapacitou 34 - 44 lůžek. Pokoje mají samostatnou předsíň, vlastní sociální zařízení. Ubytování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pokoje nejsou bezbariérové. V celém areálu penzionu Skalíček je zakázáno z bezpečnostních důvodů používat vlastní elektrospotřebiče.

Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou.


Služby

Vinárna a vinný sklípek

Pro milovníky nejen moravských vín je připravena v areálu penzionu malá vinárna s kapacitou cca 20 osob.V interiéru starého kamenného klenboví můžete při sklence vína sledovat velkoplošnou projekci s oblíbeným filmem a nebo právě aktuálním satelitním sportovního přenosem.

Ve vinném sklípku nabízíme možnost ochutnávky kvalitních lahvových vín s odborným výkladem.

Relaxace na penzionu

Sauna

SAUNA jako základ úspěšné regenerace je pro Vás připravena v nově zrekonstruovaném křídle penzionu Skalíček. Pohodlně pojme čtyři ležící nebo šest sedících osob. Sauna je vybavena dvěma sprchami a polévacím vědrem. Ozvučení relaxační části sauny Vám zpříjemní pobyt.

Herna

Herna je vybavená kulečníkovým stolem, který lze během několika minut předělat na stolní tenis standardních rozměrů. V herně jsou dále šipky, posilovací stroj a spinningové kolo. Příjemné ozvučení a velkoplošná televize Vám jistě zpříjemní čas her.

Vířivka

V areálu penzionu Vám nabízíme venkovní relaxační vířivku pro 6 osob, která je vhodným doplňkem Vašich pohybových aktivit

Zahrada

V zahradní části objektu jsme pro Vás připravili příjemné posezení s možností ochutnat grilované, uzené speciality a vybrané nápoje. Pro zájemce (skupiny) lze zajistit živou country hudbu.

Ostatní poskytované služby:

běžný úklid, úschova kol a lyží, pomoc při zajištění programu, výměna ručníků u pobytů delších tři dny.

Ceny

Cena za osobu 450 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Služby

Dětský koutek
Masáže
Sauna
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Hlídání dětí
Parkoviště
Solárium
Vířivka
Konferenční možnosti
Restaurace
Terasa
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 44
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 7

Vybavení pokojů

TV
WC

Restaurace

Stravování

Jídelna a společenská místnost umožňuje klidné prožití chvil podvečerního odpočinku u krbu a sklenky dobrého moravského vína.

Zvěřinové a rybí speciality se staly již tradiční vyžadovanou součástí nabídky.

Celý objekt, stejně tak jídelna i společenská místnost, je vzhledem k rodinnému typu ubytování nekuřácký. Pro kuřáky máme připravena kuřácká místa.

Nabízíme:

  • Snídaně
  • Polopenzi

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Laserové ukazovátko
Plátno
Šatna
Zpětný projektor
Data projektor
Osvětlení
Připojení k internetu
Tabule
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Satelitní, kabelová TV
Videopřehrávač

Firemní akce

Penzion Skalíček nabízí pro skupiny firemní akce dle přání zákazníka i včetně vzdělávacích seminářů. Přednáškové místnosti jsou vybaveny veškerou audio - video technikou. Smluvní lektoři jsou vybíráni dle zadání zákazníka.

V rámci firemních akcí nabízíme ochutnávku vína, outdoorové aktivity, jízdu na koních, sjezd řeky Lužnice, zvěřinové a rybí hody.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Rybolov
Vodáctví, lodě
Běžkařské stopy
Golf
Půjčovna aut
Solárium
Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Sportovní hala

Okolí

V letní sezóně nabízí nejbližší okolí regionu kvalitní rekreační aktivity. Rybník Komorník (10min. chůze) je pro svou čistotu a velikost vyhledávaným přírodním koupalištěm s travnatou pláží a letní restaurací přímo v areálu. Milovníci windusrfingu si na tomto rybníku přijdou také na své. Cyklistické značené trasy jsou v současné době zařazeny do nejvyhledávanějších lokalit v ČR. Zde si vyberou zájemci všech věkových a výkonnostních kategorií. Cyklistické aktivity lze doplnit návštěvou dostupných historických míst ( Dačice, Slavonice, Jindřichův Hradec, Nová bystřice, Landštejn ...). V zimním období je Česká Kanada vyhledávanou oblastí vyznavačů bílé stopy. Strojově upravované tratě spojují v regionu obce Kunžak, Český Rudolec, Slavonice až do Nové Bystřice. Otevřením několika turistických přechodů jsou propojeny stopy rakouské s českými.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Skalíček: kontakty

Telefon: +420 777 033 889
Mobil: +420 722 142 149
WWW: www.ubytovanikunzak.cz

Mapa

Autobus 100 m Vlak 2 km