Penzion Skalíček, Kunžak

náměstí Komenského 71, Kunžak, 37862

od 450 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Ubytování v malém městečku Kunžak nabízí pobyt v srdci přírodního parku Česká Kanada, která je pro svou čistotu a nabídku rekreačních aktivit stále více objevovanou a navštěvovanou oblastí.

Další informace

Penzion Skalíček nabízí dvanáct pokojů s celkovou kapacitou 34 - 44 lůžek. Pokoje mají samostatnou předsíň, vlastní sociální zařízení. Ubytování uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pokoje nejsou bezbariérové. V celém areálu penzionu Skalíček je zakázáno z bezpečnostních důvodů používat vlastní elektrospotřebiče.

Domácí atmosféru s maximálním důrazem na soukromí ocení hlavně zájemci o rodinnou dovolenou.


Služby

Vinárna a vinný sklípek

Pro milovníky nejen moravských vín je připravena v areálu penzionu malá vinárna s kapacitou cca 20 osob.V interiéru starého kamenného klenboví můžete při sklence vína sledovat velkoplošnou projekci s oblíbeným filmem a nebo právě aktuálním satelitním sportovního přenosem.

Ve vinném sklípku nabízíme možnost ochutnávky kvalitních lahvových vín s odborným výkladem.

Relaxace na penzionu

Sauna

SAUNA jako základ úspěšné regenerace je pro Vás připravena v nově zrekonstruovaném křídle penzionu Skalíček. Pohodlně pojme čtyři ležící nebo šest sedících osob. Sauna je vybavena dvěma sprchami a polévacím vědrem. Ozvučení relaxační části sauny Vám zpříjemní pobyt.

Herna

Herna je vybavená kulečníkovým stolem, který lze během několika minut předělat na stolní tenis standardních rozměrů. V herně jsou dále šipky, posilovací stroj a spinningové kolo. Příjemné ozvučení a velkoplošná televize Vám jistě zpříjemní čas her.

Vířivka

V areálu penzionu Vám nabízíme venkovní relaxační vířivku pro 6 osob, která je vhodným doplňkem Vašich pohybových aktivit

Zahrada

V zahradní části objektu jsme pro Vás připravili příjemné posezení s možností ochutnat grilované, uzené speciality a vybrané nápoje. Pro zájemce (skupiny) lze zajistit živou country hudbu.

Ostatní poskytované služby:

běžný úklid, úschova kol a lyží, pomoc při zajištění programu, výměna ručníků u pobytů delších tři dny.

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč
Cena za osobu 450 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Hlídání dětí
Dětský koutek
Sauna
Solárium
Masáže
Vířivka
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 44
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 7

Vybavení pokojů

TV
WC

Restaurace

Stravování

Jídelna a společenská místnost umožňuje klidné prožití chvil podvečerního odpočinku u krbu a sklenky dobrého moravského vína.

Zvěřinové a rybí speciality se staly již tradiční vyžadovanou součástí nabídky.

Celý objekt, stejně tak jídelna i společenská místnost, je vzhledem k rodinnému typu ubytování nekuřácký. Pro kuřáky máme připravena kuřácká místa.

Nabízíme:

  • Snídaně
  • Polopenzi

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Data projektor
Kopírka
Laserové ukazovátko
Osvětlení
Ozvučení, reprobedny
Plátno
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
Tabule
Videopřehrávač
Zpětný projektor
Šatna

Firemní akce

Penzion Skalíček nabízí pro skupiny firemní akce dle přání zákazníka i včetně vzdělávacích seminářů. Přednáškové místnosti jsou vybaveny veškerou audio - video technikou. Smluvní lektoři jsou vybíráni dle zadání zákazníka.

V rámci firemních akcí nabízíme ochutnávku vína, outdoorové aktivity, jízdu na koních, sjezd řeky Lužnice, zvěřinové a rybí hody.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén vnitřní
Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Fitness, posilovna
Golf Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Kulečník, billiard
Půjčovna aut Půjčovna kol
Půjčovna lyží Rybolov
Solárium Sportovní hala
Tenisový kurt Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

V letní sezóně nabízí nejbližší okolí regionu kvalitní rekreační aktivity. Rybník Komorník (10min. chůze) je pro svou čistotu a velikost vyhledávaným přírodním koupalištěm s travnatou pláží a letní restaurací přímo v areálu. Milovníci windusrfingu si na tomto rybníku přijdou také na své. Cyklistické značené trasy jsou v současné době zařazeny do nejvyhledávanějších lokalit v ČR. Zde si vyberou zájemci všech věkových a výkonnostních kategorií. Cyklistické aktivity lze doplnit návštěvou dostupných historických míst ( Dačice, Slavonice, Jindřichův Hradec, Nová bystřice, Landštejn ...). V zimním období je Česká Kanada vyhledávanou oblastí vyznavačů bílé stopy. Strojově upravované tratě spojují v regionu obce Kunžak, Český Rudolec, Slavonice až do Nové Bystřice. Otevřením několika turistických přechodů jsou propojeny stopy rakouské s českými.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Skalíček: kontakty

Telefon: + 420 777 033 889
Mobil: + 420 722 142 149

Mapa

Autobus 100m Vlak 2km
Velká mapa