Penzion Skalka, Benecko

Benecko 166, Benecko, 51237

od 490 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Skalka - sportovně relaxační areál byl vystavěn v roce 2005 má kapacitu 40 lůžek 1-4 lůžkové pokoje. Nachází se na Benecku v Krkonoších ve výšce 800 m.n.m. při jižním úbočí Žalého (1119 m.n.m.), na hranici krkonošského národního parku. Z hotelu a okolí je výhled jak na oblé vrchy nejvyšších partií hor ale i do podkrkonošských oblastí včetně Českého ráje. Hotel Skalka leží v bezprostřední blízkosti letních a zimních sportovních a společenských aktivit, okolí je vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, tak i pro sportovce se vyššími nároky.

Další informace

V hotelu najdete kromě restaurace se salonkem a letní terasou též sklípek pro skupinové oslavy, dále sportoviště (aerobic, stolní tenis, ErgoCycling, badbinton, box,)

V hotelu se též nachází rodinný bazén s možností koupání pro členy širšího rodinného okruhu,

a též žhavá novinka - nově vybudované wellness.

Hotel Skalka Benecko nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek. Hotel Skalka je pro svou polohu, vnitřní a venkovní sportovní a relaxační vybavení vhodný pro široké spektrum zákazníků. Jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně příjemný týden, nebo pouze ubytování na  víkend.

Každý pokoj disponuje předsíňkou, sociálním zázemím a televizí. Samozřejmostí je bezdrátové připojení na internet a také satelitní příjem zahraničních programů. Na pokoje dodáváme dle dnešního standartu ručník, osušku a mýdlo podle počtu hostů.

 

Většina pokojů má vlastní balkón s výhledem na krkonošské hory a úbočí, nebo na okolí Benecka. V případě pěkného počasí je posezení na balkónu s lahvinkou vína romantickou záležitostí.

 

Hotel Skalka nabízí vyžití jak v zimním, tak i v letním období. Stolní tenis, badbinton, boxovací pytel, ErgoCycling, aerobic v tělocvičně se zrcadlovou stěnou, krytý bazén s celoročním provozem. V létě je k dispozici velká travnatá plocha s udržovaným trávníkem s gymnastickými balóny, kde se vydovádí hlavně děti, venkovní krytý gril a 3 terasy k posezení.

Vedle hotelu je centrální parkoviště kde parkují i ubytovaní hotelu Skalka.Před hotelem je parkování ubytovaných nemožné, z důvodu ranního  uklízení sněhové nadílky a je využíváno pouze pro krátkodobé parkování zákazníků potravin a restaurace hotelu.

V letním období je zdarma, v zimním období placené.

Ceny

Cena za osobu 490 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Wellness služby
Bazén
Masáže
Pronájem kol
Sauna
Vířivka
Nekuřácké pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylově zařízená restaurace pro cca 50 osob. Pro malé děti máme k dispozici dětské sedačky a podložky. Stoly lze sestavit a upravit podle potřeby hostů. Prosklené stěny po obvodu restaurace prosvětlují celý prostor a umožňují krásný výhled jak na panorama Krkonoš, tak do Českého ráje. Restaurace je propojena se severní a jižní terasou kde vás personál také rád obslouží.

 

Pro hotelové hosty je v restauraci připravena od 8 00 do 9,30 snídaně formou bufetových stolů. Otevírací doba pro ostatní návštěvníky je od 10 00 do 22 00 a  poslední objednávka jídel je v  21 00. V případě skupinových návštěv nebo oslav se zavírací doba upraví dle domluvy.

 

Letní terasy jsou ozdobou hotelu Skalka. Polstrovaná křesílka lákají k odpočinku, večeře při osvětlení v pozdních hodinách dodává nádech romantiky. Část severní terasy je přikryta pergolou, která chrání hosty před nečasem ( nejedná se o premiéra, ale o špatné počasí). Pod terasami na zeleném pažitu si pod dozorem rodičů mohou dětičky zaskotačit s gymnastickými balóny.

 

Pro oslavy, svatby, nebo firemní akce je naše restaurace s kapacitou cca 50 osob schopna splnit jakékoliv požadavky. V případě většího počtu návštěvníků propojíme restauraci se salónkem. V letním období lze využít pro svatební tabuli i venkovní prostranství, v návaznosti na krytý gril. Naši kuchaři Vám připraví slavnostní menu dle Vašeho přání a rádi pomohu i s jeho návrhem.

Kongresové možnosti

Data projektor
Mikrofon(y)
Laserové ukazovátko
Parket
Plátno
Počítač, notebook

Firemní akce

Splníme Váš sen ...
od natáček pro tchýni po zlatou sponu do kravaty pana ředitele…
- společenské akce
- rauty
- svatby
- firemní dny a večírky
- sportovní soustředění
na přání zajistíme doprovodný program jak sportovní, tak společenský

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Bowling, kuželky
Cyklostezky Golf
Lyže, snowboard Lyžařská škola
Půjčovna lyží Tenisový kurt
Aerobic, cvičení In-line bruslení
Kulečník, billiard Půjčovna kol

Okolí

Zimní Benecko
10 udržovaných lyžařských vleků a jedna sedačková lanovka, z nichž ty největší jsou uměle zasněžovány a osvětleny, včetně snowparku a snowtubingu.Běžecké tratě: závodní a turistické se dle potřeby udržují rolbou. Jsou napojeny na krkonošskou magistrálu a tím umožňují běžkařské propojení s ostatními středisky. V samotném středu obce je benecké kolečko se dvěmi stopami pro klasiku a jednou na bruslení pro školní výcviky a nenáročné běžkaře. Dále jsou zde půjčovny lyžařských a snowboardových potřeb.
Letní Benecko
Je protkáno množstvím turistických cest, pěšin a cyklotras krásnou přírodou. Pomocí cyklobusů je možné se dostat do kterékoliv části Krkonoš. Pro volné vyžití v místě jsou k dispozici tenisová, nohejbalová a dětská hřiště.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Skalka: kontakty

Telefon: +420 602 293 398
Fax: +420 481 582 631