Penzion Skalka, Benecko

Benecko 166, Benecko, 51237

od 490 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotel Skalka - sportovně relaxační areál byl vystavěn v roce 2005 má kapacitu 40 lůžek 1-4 lůžkové pokoje. Nachází se na Benecku v Krkonoších ve výšce 800 m.n.m. při jižním úbočí Žalého (1119 m.n.m.), na hranici krkonošského národního parku. Z hotelu a okolí je výhled jak na oblé vrchy nejvyšších partií hor ale i do podkrkonošských oblastí včetně Českého ráje. Hotel Skalka leží v bezprostřední blízkosti letních a zimních sportovních a společenských aktivit, okolí je vhodné jak pro rodiny s dětmi, turisty, tak i pro sportovce se vyššími nároky.

Další informace

V hotelu najdete kromě restaurace se salonkem a letní terasou též sklípek pro skupinové oslavy, dále sportoviště (aerobic, stolní tenis, ErgoCycling, badbinton, box,)

V hotelu se též nachází rodinný bazén s možností koupání pro členy širšího rodinného okruhu,

a též žhavá novinka - nově vybudované wellness.

Hotel Skalka Benecko nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40-ti lůžek. Hotel Skalka je pro svou polohu, vnitřní a venkovní sportovní a relaxační vybavení vhodný pro široké spektrum zákazníků. Jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce či družstva sportovců, tak pro firemní klienty, nebo skupiny přátel, kteří touží strávit společně příjemný týden, nebo pouze ubytování na  víkend.

Každý pokoj disponuje předsíňkou, sociálním zázemím a televizí. Samozřejmostí je bezdrátové připojení na internet a také satelitní příjem zahraničních programů. Na pokoje dodáváme dle dnešního standartu ručník, osušku a mýdlo podle počtu hostů.

 

Většina pokojů má vlastní balkón s výhledem na krkonošské hory a úbočí, nebo na okolí Benecka. V případě pěkného počasí je posezení na balkónu s lahvinkou vína romantickou záležitostí.

 

Hotel Skalka nabízí vyžití jak v zimním, tak i v letním období. Stolní tenis, badbinton, boxovací pytel, ErgoCycling, aerobic v tělocvičně se zrcadlovou stěnou, krytý bazén s celoročním provozem. V létě je k dispozici velká travnatá plocha s udržovaným trávníkem s gymnastickými balóny, kde se vydovádí hlavně děti, venkovní krytý gril a 3 terasy k posezení.

Vedle hotelu je centrální parkoviště kde parkují i ubytovaní hotelu Skalka.Před hotelem je parkování ubytovaných nemožné, z důvodu ranního  uklízení sněhové nadílky a je využíváno pouze pro krátkodobé parkování zákazníků potravin a restaurace hotelu.

V letním období je zdarma, v zimním období placené.

Ceny

Cena za osobu 490 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Terasa
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace
Wellness služby
Bazén
Masáže
Pronájem kol
Sauna
Vířivka
Nekuřácké pokoje

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylově zařízená restaurace pro cca 50 osob. Pro malé děti máme k dispozici dětské sedačky a podložky. Stoly lze sestavit a upravit podle potřeby hostů. Prosklené stěny po obvodu restaurace prosvětlují celý prostor a umožňují krásný výhled jak na panorama Krkonoš, tak do Českého ráje. Restaurace je propojena se severní a jižní terasou kde vás personál také rád obslouží.

 

Pro hotelové hosty je v restauraci připravena od 8 00 do 9,30 snídaně formou bufetových stolů. Otevírací doba pro ostatní návštěvníky je od 10 00 do 22 00 a  poslední objednávka jídel je v  21 00. V případě skupinových návštěv nebo oslav se zavírací doba upraví dle domluvy.

 

Letní terasy jsou ozdobou hotelu Skalka. Polstrovaná křesílka lákají k odpočinku, večeře při osvětlení v pozdních hodinách dodává nádech romantiky. Část severní terasy je přikryta pergolou, která chrání hosty před nečasem ( nejedná se o premiéra, ale o špatné počasí). Pod terasami na zeleném pažitu si pod dozorem rodičů mohou dětičky zaskotačit s gymnastickými balóny.

 

Pro oslavy, svatby, nebo firemní akce je naše restaurace s kapacitou cca 50 osob schopna splnit jakékoliv požadavky. V případě většího počtu návštěvníků propojíme restauraci se salónkem. V letním období lze využít pro svatební tabuli i venkovní prostranství, v návaznosti na krytý gril. Naši kuchaři Vám připraví slavnostní menu dle Vašeho přání a rádi pomohu i s jeho návrhem.

Kongresové možnosti

Laserové ukazovátko
Parket
Plátno
Počítač, notebook

Firemní akce

Splníme Váš sen ...
od natáček pro tchýni po zlatou sponu do kravaty pana ředitele…
- společenské akce
- rauty
- svatby
- firemní dny a večírky
- sportovní soustředění
na přání zajistíme doprovodný program jak sportovní, tak společenský

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Bowling, kuželky
Cyklostezky Golf
Lyže, snowboard Lyžařská škola
Půjčovna lyží Tenisový kurt
Aerobic, cvičení In-line bruslení
Kulečník, billiard Půjčovna kol

Okolí

Zimní Benecko
10 udržovaných lyžařských vleků a jedna sedačková lanovka, z nichž ty největší jsou uměle zasněžovány a osvětleny, včetně snowparku a snowtubingu.Běžecké tratě: závodní a turistické se dle potřeby udržují rolbou. Jsou napojeny na krkonošskou magistrálu a tím umožňují běžkařské propojení s ostatními středisky. V samotném středu obce je benecké kolečko se dvěmi stopami pro klasiku a jednou na bruslení pro školní výcviky a nenáročné běžkaře. Dále jsou zde půjčovny lyžařských a snowboardových potřeb.
Letní Benecko
Je protkáno množstvím turistických cest, pěšin a cyklotras krásnou přírodou. Pomocí cyklobusů je možné se dostat do kterékoliv části Krkonoš. Pro volné vyžití v místě jsou k dispozici tenisová, nohejbalová a dětská hřiště.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Skalka: kontakty

Telefon: +420 602 293 398
Fax: +420 481 582 631