! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Skalka, Kunvald

Záhory 50, Kunvald, 51761

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Záhory – Skalka naleznete v kouzelném prostředí Orlických hor nedaleko obce Kunvald. Týdenní pobyty v Orlických horách, ubytování pro rodiny s dětmi u Žamberka, rodinná dovolená Rokytnice v Orlických horách, ubytování turistů u Bartošovic, ubytování pro cyklisty u přehrady Pastviny. Nabídneme i ubytování u Říček v Orlických Horách, levné ubytování u Rokytnice v Orlických horách, ubytování u Kunvaldu, ubytování pro firmy u Žamberka, ubytování houbařů i lyžařů.

Další informace

Rodinný penzion Skalka je složený ze dvou budov. V každé z nich je samostatná kuchyňka a společenská místnost. Rekreace rodin s dětmi, cykloturistika, pěší turistika. V zimním období naleznete v okolí řadu upravených běžeckých stop a mnoho lyžařských center např. Říčky 15km. Ubytovaným hostům nabízíme možnost stravování formou polopenze. Po dohodě nabízíme i možnost bezlepkového jídla. Samozřejmostí je každodenní dodávka čerstvého pečiva z vyhlášené pekárny. Parkovací místa jsou zajištěna přímo u penzionu. Hostům je k dispozici úschovna jízdních kol a lyžárna. Připravíme pro Vás svatební hostinu (s možností obřadu), svatby na klíč, rodinné oslavy, firemní akce a školení. Novinkou jsou animační programy pro děti Orlické hory. Zkušená animátorka se bude Vašim dětem věnovat celý den a vymýšlet pro ně zábavný, ale zároveň poučný program, pro lepší představu si můžete prohlédnout přiložený leták.

Ceny

Cena za celý objekt 9.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 700 Kč
Polopenze 150 Kč
Cena za osobu 350 Kč
Jednolůžkový pokoj 350 Kč
Snídaně 40 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Plná penze 230 Kč

Ubytování s polopenzí 500 os/den, děti do 10let 259

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 7
Třílůžkové pokoje 3
Jednolůžkové pokoje 1
Pětilůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Skalka: kontakty

Telefon: +420 739 306 469
+420 602 503 204