Penzion Slunečno, Dobšín

Kamenice, Kamenice 1, Dobšín, 29404

od 390 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nový rodinný Penzion Slunečno se nachází v jižní-nejhezčí části Českého ráje, asi 1,5 km krásným pískovcovým údolím od hradu Kost. Je situován na kraji obce Kamenice - Dobšín, hnedle u vstupu do lesů a cest a cyklotras malebného Českého ráje. Výborná kuchyně i káva, sál i salonek pro děti.

Další informace

Penzion Slunečno v Českém ráji protíná cyklotrasa k 2km vzdálenému hradu Kost. Penzion Slunečno nabízí novéubytování s polopenzí, snídaní či vaření v kuchyňkách na pokojích, dětské hriště i o letní dovolené chladný vinný sklípek s posezením. Styl restaurace evokuje 20.léta minulého století.

 Vybavení pokojů, kuchyně a celého penzionu je ovšem moderní, rekonstrukce proběhla loni a r.2013 je prvním rokem otevření. Sál pro děti – když v létě prší. Rozlehlé louky i lesy přímo u penzionu. Venkovní bazén a dětské hřiště v penzionu.

Svůj čas můžetetrávit podle programu, který připravíme na míru podle Vašeho požadavku. Můžete si vybrat cyklistiku, dokonalé vozítkoSegway, případně můžete s dětmi vyrazit do dětského parku v Radvánovicích. Můžete navšítvit celou řadu památekČeského ráje, kterých je skutečně nepočítaně – zříceniny hradů, zámky, skalní města, koupaliště a podobně. Mezi nejznámější patří zámek Sychrov, zřícenina hradu Trosky, skalní města v Prachově a na Hrubé Skále i Pantheon u Jizery.

Ceny

Snídaně 99 Kč
Přistýlka 290 Kč
Polopenze 240 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Plná penze 360 Kč
Cena za osobu 390 Kč

2 více nocí mimo sezónu.

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 36

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Penzion Slunečno to není jenomubytování Český ráj, ale především aktivní dovolená se spoustou zážitků.V penzionu Slunečno je náš personál připraven zajistit pořádánífiremních akcí, svatby, večírků, plesů a zábav. Náš sál pojme přibližně 150 hostů a jsme schopni pro Vás zajistit velikou svatební hostinu, ples nebo firemní akci spojenou se školením. Pro mladší genereace pořádámehudební večery a diskotéky. Na rozloučení se starým rokem pravidleně pořádáme Silvestrovský večer s živou hudbou a bohatou gastronomií.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Cyklostezky
Koupání řeka, jezero Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Slunečno: kontakty