Penzion Sokolská Zlín, Zlín

Sokolská 422, Zlín, 76001

od 990 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Sokolská nabízí moderní ubytování v centru Zlína. Disponuje šesti ubytovacími jednotkami - kromě třech pokojů navíc i luxusnějším pokojem superior, apartmánem a mezonetovým bytem. Vybavení každého pokoje doplňuje luxusní ložní prádlo včetně kvalitního domácího textilu. Snadná dostupnost autem nebo městskou hromadnou dopravou jsou dalšími hlavními výhodami umístění penzionu, který se ale jinak nachází v klidné části Zlína.

Další informace

Penzion přináší ubytovaným hostům brilantní servis na nejvyšší úrovni a zajištění maximálního soukromí a diskrétnosti v přívětivém a rodinném prostředí. Každý pokoj je zabezpečen elektrickým zámkem, přičemž ubytování hosté obdrží přístupovou kartu. Při platbě předem můžeme našim stálým hostům zaslat prostřednictvím SMS a mailem přístupový kód pokoje.

Objekt je střežen kamerovým systémem a v jeho celém areálu je zajištěno stabilní a silné Wi-fi připojení. Příjemné prostředí penzionu doplňuje venkovní nový bazén s krásnou pergolou (nyní v přípravě), jež nabízí perfektní zázemí i pro rodiny s dětmi. Parkovat lze zdarma ve dvoře penzionu, které je pod kamerovým systémem a nebo kolem penzionu.

V blízkosti penzionu je zastávka MHD, která vede přímo do vyhlášené zoologické zahrady na Lešné.
Naproti penzionu najdete obchod s potravinami, vinotéku a kadeřnictví. V blízkosti (asi 300 metrů od penzionu) se nachází také restaurace a masáže.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 990 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.290 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Terasa
Bazén

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Penzion Sokolská Zlín: kontakty

Telefon: +420 725 510 303