! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Srdíčko, Jablonné nad Orlicí

Náměstí 5. května 87, Jablonné nad Orlicí, 56164

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je možné shlédnout i Suchý vrch. V blízkosti města se nachází dvě lyžařská centra, která zajišťují sportovní vyžití v zimě. V létě je v blízkosti penzionu mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras, které Vás dovedou na ta nejkrásnější místa východního regionu Orlických hor. Ceník 1 Osoba 2 Osoby STANDARD 800,- Kč 900,- Kč NADSTANDARD 900,- Kč 1 000,- Kč Wi-Fi zdarma Snídaně Snídaně se podávají v hotelu Filipinum. 100,- Kč/Osoba Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ubytování zahrnuje volný vstup do fitness v hotelu Filipinum.

Další informace

Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je možné shlédnout i Suchý vrch. V blízkosti města se nachází dvě lyžařská centra, která zajišťují sportovní vyžití v zimě. V létě je v blízkosti penzionu mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras, které Vás dovedou na ta nejkrásnější místa východního regionu Orlických hor.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Jednolůžkový pokoj 800 Kč
Snídaně 100 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

Pizzeria Srdíčko je stylově zařízená nekuřácká restaurace s originální pecí na dřevo. Pizzeria nabízí příjemné posezení, vstřícnou obsluhu a výbornou kuchyni. Každý si zajisté vybere z pestré nabídky našeho jídelního, nápojového i vinného lístku. Milovníci piva jistě ocení značku Pilsner Urquell. Letní terasa s obsluhou v centru města doplňuje poetické prostředí penzionu a pizzeria Srdíčko. Náš podnik byl stvořen tak, aby se v něm lidé cítili co nejlépe a odnesli si domů pěkný zážitek.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Srdíčko: kontakty

Telefon: +420 465 641 888
+420 606 681 406
Fax: +420 465 641 889