Předchozí
Další

Penzion Stará školka, Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Nisou 422, Nová Ves nad Nisou, 46827

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Jizerských horách v obci Nová Ves nad Nisou. K dispozici je pro Vás připraveno 13 pokojů s celkovým počtem 40 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu.Penzion "STARÁ ŠKOLKA" nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou. Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.

Další informace

Penzion „STARÁ ŠKOLKA“ nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí - Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou. Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci. V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky.

CENA NOCLEHU + POLOPENZE OD 350 KČ/DEN/OSOBA

Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká Jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení Vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci. V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Včetně polopenze

Služby

Bazén
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 40
Počet apartmánů 4
Dvoulůžkové pokoje 10
Třílůžkové pokoje 1
Kapacita restaurace 40

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Mapa

Autobus 200 m Vlak 1.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Stará školka: kontakty