Penzion Statek u Rajtrů, Bedřichov

Bedřichov 21, Bedřichov, 46812

od 650 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 300m
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Statek u Rajtrů vás uchvátí svou atmosférou. Penzion se nachází na tichém místě v turistickém středisku Bedřichov. Příjezd k domu vede krásnou javorovou alejí, kterou vede i značená turistická trasa. Ze  Statku je to cca 200 m ke sjezdovým tratím i na nástupní místo Jizerské magistrály, Maliník.

Samotný penzion je tvořen dvěma budovami  /Roubenka a Stodola/ ve tvaru písmene L. Další dva domy pak uzavírají dvůr, kde je venkovní posezení s možností grilování. Penzion osloví především ty, kteří si chtějí odpočinout v krásné přírodě Jizerských hor, milovníky sportu a turistiky a rodiny s dětmi.

Další informace

Ubytovat se můžete ve dvou samostavných budovách - v Roubence a Stodole.

V Roubence najdete ubytování "jak u babičky". K dispozici je jeden čtyřlůžkový pokoj s předpokojem a vlastním soc.zařízením a dva dvoulůžkové  pokoje s předpokojem a vlastním soc. zařízením. Navíc zde najdete "pokoj pro panenky" -  o něco levnější dvoulůžko bez vlastního soc. zařízení (na pokoji je umyvadlo, WC na chodbě, sprchový kout u sauny).

Ve společných prostorách je umístěna kuchyňská linka.  V přízemí se nachází společenská místnost, ve které jsou podávány snídaně.

Ve Stodole najdete moderní horské pokoje. V 1. patře Stodoly je nově vybudovan apartmán - 2 pokoje pro 7-8 osob, kuchyňka, soc. zařízení. Ve 2. patře najdete 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj a dvě studia - 2 samostatné pokoje pro 2-4 osoby. Každý pokoj či studio má vlastní soc.zařízení, ve společných prostorách je umístěna kuchyňská linka a jídelní stoly.

 

Ceny

Cena za osobu 650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Rodinné pokoje
Venkovní ohníště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 31
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

  V přízemí Roubenky najdete stylovou společenskou místnost s krbem a barem, kde jsou většinou podávány snídaně a prostor si lze pronajmout pro společenské akce a rodinne oslavy.

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
Kopírka
TV přijímač
Tabule

Firemní akce

Nejsme klasické školící středisko, firmám však umímě nabídnout ubytování s duší a atmosférou.  A to jak formou firemních večírků, tak školení.

Pro firmy umíme zajisti občerstvení a cattering.

Mezi naše klienty patři například Benteler, Magna, Knorr - Bremse.

 

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Bowling, kuželky
Cyklostezky Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Lyže, snowboard
Lyžařská škola Půjčovna kol
Půjčovna lyží Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Malebná obec Bedřichov leží nedaleko měst Liberec a Jablonec nad Nisou. Okolí je ideální na turistiku, horskou cyklistiku, koupání v řekách, přehradách i v přírodním koupališti nebo návštěvu mnoha rozhleden.

 

V Bedřichově jsou tenisové kurty, lanové centrum a několik dětských hřišť. V zimě je lyžařské středisko vyhlášeno pravidelně upravovanými stopami Jizerské magistrály. Najdete zde i sjezdové tratě nižší náročnosti.

Obec má základní obč. vybavenost - obchod, poštu, bankomat, restaurace i půjčovny kol a lyžařského vybavení.

V Liberci je možné navštívit aquapark, zoo, botanickou zahradu anebo dominantu kraje, Ješted. V Jablonci je možné navštívit např. Muzeum skla a bižuterie.

 Pokud byste měli zájem, nabízíme výuku techniky jízdy na horském kole  (vice www.divakemp.cz) nebo služby profesionálního fotografa (www.barboraberdychova.com ).

Mapa

Centrum 300m Autobus 200m
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Statek u Rajtrů: kontakty

Telefon: 731 742 582