Předchozí
Další

Penzion Stodola, Milevsko

Masarykova 160, Milevsko, 39901

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion STODOLA se nachází v nově zrekonstruovaném domě v centru města, ale v klidné a tiché části. 

Další informace

 Celkovou ubytovací kapacitu penzionu 21 lůžek včetně přistýlek tvoří 3 pokoje a 3 apartmány vybavené TV a připojením k internetu. K pokojům i apartmánům je k dispozici vlastní koupelna a WC. K ubytování lze dokoupit snídaně za 100,- Kč (výběrem z menu - podává se v restauraci), polopenzi či plnou penzi.

Vchod do penzionu je z ulice, kde je možnost parkování. Ve dvoře se nachází hospůdka VE STODOLE s vyhlášenou kuchyní, která nabízí možnost kvalitního stravování. Svou vybaveností je penzion zaměřen na ty klienty, kteří chtějí mít své maximální soukromí (rodiny s dětmi, nebo uzavřené skupiny) při velkém pohodlí a kvalitě ubytování s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 200 Kč
Apartmán 1.200 Kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 17

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Ve dvoře penzionu se nachází restaurace (hospůdka) VE STODOLE, která se skládá z hlavní jídelny, salónku, menšího salónku s možností grilování a venkovní terasy. Domácí zázemí v komfortním prostředí s typickou atmosférou pro Vás dotváří i naše restaurace. Celodenní výlet či náročný pracovní den Vám rádi zpestříme naší nabídkou zážitkové gastronomie. Posezení na letní terase se sklenicí piva či vína a se specialitami z naší udírny na stole Vám, jak doufáme, jistě učaruje. Hospůdka je otevřena od 10.00 do 22.00 hodin a kuchyně je v provozu od 10.00 do 21.00 hodin. Restaurace je příjemným místem pro posezení s přáteli, firemními klienty i jiné příležitosti. Můžeme zorganizovat rodinné oslavy, rauty, firemní akce a svatby. K ubytování lze dokoupit snídaně, polopenzi či plnou penzi.

Firemní akce

Také možno pořádat rodinné oslavy, večírky svatby, firemní
školení-kapacita salonku 45 osob

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Koupání řeka, jezero
Rybolov Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Stodola: kontakty

Telefon: 602 880 434
725 505 971