! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Svatý Pavel, Kovářská

Nádražní 555, Kovářská, 43186

od 350 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

 http://www.svatypavel.cz/.  Pension Svatý Pavel se nachází v obci (městys) Kovářská, vzdálené cca 6 km od Klínovce - nejvyšší hory Krušných hor a nedaleko přechodu do Německa směr Chemnitz, Drážďany.

Další informace

PENSION SVATÝ PAVEL

Pension Svatý Pavel se nachází v obci (městys) Kovářská, vzdálené cca 6 km od Klínovce - nejvyšší hory Krušných hor a nedaleko přechodu do Německa směr Chemnitz, Drážďany.

V obci se nachází zajímavé muzeum letecké bitvy nad Krušnohořím za druhé světové války. V obci je také prodejna potravin, pošta, lékárna.

Vlastní penzion byl postaven v roce 1929 a od roku 2003 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. V objektu jsou dva apartmány, každý pro 4 resp. 6 osob. A dva apartmány, každý pro dvě osoby. Všechny jsou vybavené sprchovým koutem, WC a kuchyňkou opatřenou lednicí, vařičem a odpovídajícím nádobím. Pokoje jsou zařízené včetně lůžkovin a ručníků, TV přípojky, možnosti wifi připojení, terminál na platební karty. 

Ve spodní části objektu je dále společenská místnost a bar. Na zahradě můžete strávit čas na břehu horské bystřiny, můžete posedět na sluneční terase, nebo využít altán s možností grilování.

Je možné také dohodnout lekce Afrotance, Zumby nebo Samby.

Parkování je na vlastním pozemku.

Ceny

Cena za osobu 350 Kč

Služby

Parkoviště
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Lednička
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Svatý Pavel: kontakty

Telefon: +420 724 347 887