! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Světlá, Slaná

Světlá 3, Slaná, 51301

od 630 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion Světlá se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou.

Další informace

Rodinný penzion zaměřený na dobré jídlo je úmístěn v klidném prostředí s výhledem do údolí. K dispozici je veliká zahrada, louka, ohniště, pro děti skluzavka, pískoviště, domeček, houpačky.....V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf. V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě )

Ceny

Cena za osobu 630 Kč
Polopenze 225 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.180 Kč
Jednolůžkový pokoj 990 Kč

Snídaně v ceně


Cena obsahuje snídani bufetovým způsobem. Ceny v rozmezí 630,- Kč - 660,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoj na dvě a více nocí,

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Parkoviště
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12

Vybavení pokojů

Mikrovlnná trouba
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Troufáme si i na gurmety. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze – Martin Hančl. Pokud máte nějaké speciální přání, je samozřejmě vhodné nás při objednávání pobytu informovat. * Restaurace je otevřena 8.00 - 9.30 a 18.00 - 22.00h.

Kongresové možnosti

Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Golf
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Squash
Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
Horolezectví
Létání
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyžařská škola
Solárium
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Sportovní hala
Volejbalový kurt

Okolí

Okolí nabízí nepřeberné množství výletů, rádi s nimi poradíme. Trosky,  Besedické skály - velice krásný výlet, Malá Skála, Hrubá Skála, Valdštejn, Muzeum panenek a medvídků, Riegrova stezka, Hrubý Rohozec, Sychrov, Betlémské a Klokočské skály, Besedice, Suché skály, výletní areál Pěnčín, Šťastná země, koupaliště, kryté bazény, Babylon, IQ Park Liberec, cyklistické trasy, běžecké stopy, sjezdovky - Kozákov, Šachty, Kamenec a další. Děti ocení Staré Hrady, v září pak tradiční Jičín město pohádek a další..

Mapa

Autobus 700 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Světlá: kontakty

Telefon: +420 732 852 295