Předchozí
Další

Penzion Světlá, Slaná

Světlá 3, Slaná, 51301

od 630 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion Světlá se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou.

Další informace

Rodinný penzion zaměřený na dobré jídlo je úmístěn v klidném prostředí s výhledem do údolí. K dispozici je veliká zahrada, louka, ohniště, pro děti skluzavka, pískoviště, domeček, houpačky.....V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf. V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě )

Ceny

Cena za osobu 630 Kč
Polopenze 225 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.180 Kč
Jednolůžkový pokoj 990 Kč

Snídaně v ceně


Cena obsahuje snídani bufetovým způsobem. Ceny v rozmezí 630,- Kč - 660,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoj na dvě a více nocí,

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Parkoviště
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12

Vybavení pokojů

Mikrovlnná trouba
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Troufáme si i na gurmety. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze – Martin Hančl. Pokud máte nějaké speciální přání, je samozřejmě vhodné nás při objednávání pobytu informovat. * Restaurace je otevřena 8.00 - 9.30 a 18.00 - 22.00h.

Kongresové možnosti

Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Golf
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Squash
Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
Horolezectví
Létání
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyžařská škola
Solárium
Vodáctví, lodě
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Sportovní hala
Volejbalový kurt

Okolí

Okolí nabízí nepřeberné množství výletů, rádi s nimi poradíme. Trosky,  Besedické skály - velice krásný výlet, Malá Skála, Hrubá Skála, Valdštejn, Muzeum panenek a medvídků, Riegrova stezka, Hrubý Rohozec, Sychrov, Betlémské a Klokočské skály, Besedice, Suché skály, výletní areál Pěnčín, Šťastná země, koupaliště, kryté bazény, Babylon, IQ Park Liberec, cyklistické trasy, běžecké stopy, sjezdovky - Kozákov, Šachty, Kamenec a další. Děti ocení Staré Hrady, v září pak tradiční Jičín město pohádek a další..

Mapa

Autobus 700 m Vlak 4 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Světlá: kontakty

Telefon: +420 732 852 295