Penzion Světlá, Slaná

Světlá, Světlá 3, Slaná, 51301

od 990 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Rodinný penzion Světlá se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou.

Další informace

Rodinný penzion zaměřený na dobré jídlo je úmístěn v klidném prostředí s výhledem do údolí. K dispozici je veliká zahrada, louka, ohniště, pro děti skluzavka, pískoviště, domeček, houpačky.....V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf. V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě )

Ceny

Polopenze 225 Kč
Jednolůžkový pokoj 990 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.180 Kč

Snídaně v ceně


Cena ubsahuje snídani bufetovým způsobem. Ceny v rozmezí 630,- Kč - 660,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoj na dvě a více nocí, děti na třetím a čtvrt&eacut

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 12

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

Troufáme si i na gurmety. Pokud máte rádi dobré jídlo, připravíme Vám kulinářský zážitek. Dobroty připravuje dnes již bývalý šéfkuchař z *****hotelu v Praze – Martin Hančl. Pokud máte nějaké speciální přání, je samozřejmě vhodné nás při objednávání pobytu informovat. * Restaurace je otevřena 8.00 - 9.30 a 18.00 - 22.00h.

Kongresové možnosti

Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Aerobic, cvičení
Bazén venkovní Bazén vnitřní
Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Fitness, posilovna
Golf Horolezectví
In-line bruslení Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Lyžařská škola
Lyže, snowboard Létání
Půjčovna lodí Půjčovna lyží
Solárium Sportovní hala
Squash Tenisový kurt
Vodáctví, lodě Volejbalový kurt

Okolí

Okolí nabízí nepřeberné množství výletů, rádi s nimi poradíme. Trosky,  Besedické skály - velice krásný výlet, Malá Skála, Hrubá Skála, Valdštejn, Muzeum panenek a medvídků, Riegrova stezka, Hrubý Rohozec, Sychrov, Betlémské a Klokočské skály, Besedice, Suché skály, výletní areál Pěnčín, Šťastná země, koupaliště, kryté bazény, Babylon, IQ Park Liberec, cyklistické trasy, běžecké stopy, sjezdovky - Kozákov, Šachty, Kamenec a další. Děti ocení Staré Hrady, v září pak tradiční Jičín město pohádek a další..

Mapa

Autobus 700m Vlak 4km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Světlá: kontakty

Telefon: +420 732 852 295