Předchozí
Další

Penzion Tabačka, Velké Karlovice

Velké Karlovice, 75606

od 360 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu.

Další informace

Návštěvníci penzionu jsou ubytováni v devíti čtyřlůžkových a dvou třílůžkových pokojích, sociální zařízení je na každém patře v rodinném stylu.

Samozřejmostí je bezplatné parkoviště hned u penzionu.

V penzionu můžete uspořádat rodinnou rekreaci, dětské ozdravné pobyty, lyžařské kurzy, školy v přírodě, školení, oslavy, atd.

O stravu se vám postaráme v naší vlastní kuchyni s domácí stravou s možností vaření různých druhů diet .

Na našem penzionu můžete uspořádat rodinnou rekreaci, dětské ozdravné pobyty, lyžařské kurzy, školy v přírodě, školení, oslavy, atd.

Ohniště kde si večer můžete na chuť opékat dobroty, děti si na hřišti budou hrát, dovádět na trampolíně a houpačkách nebo v našem vlastním lese si stavět domečky a ti nejmenší na pískovišti budovat hrady, vše na dohled.

S přáteli zahrajete kuželky o cenné výhry a až Vás děti pustí na hřiště tak třeba nohejbal. Koupání (1,5 km) zajištěno v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem.

Zajezdíte si na kole po nových cyklostezkách, zachytáte si ryby v nedalekém jezeře.

Na chvíli se můžete vžít do role pasáčka ovcí v naší ohradě máme 2 jehňátka a pomáhat Vám může naše hlídačka Bafy (fenka Bernardýna), ta Vás taky bude hlídat při klidném a poctivém spánku.

Vlastníme lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 30 m od penzionu. Sjezdovka je uměle zasněžovaná a upravovaná, ideální pro rodiny s dětmi . Po pohodové lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně a nebo ve stylovém baru, za tepla plápolajícího krbu a děti se unaví v herně tenisu.

Ceny

Cena za osobu 360 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč

Snídaně v ceně


Letní sezona

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 9
Třílůžkové pokoje 2

Restaurace

O stravu se vám postaráme v naší vlastní kuchyni s domácí stravou s možností vaření různých druhů diet . 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Tenisový kurt
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Okolí

 V okolí penzionu  jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, lyžařskou turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky,ohniště kde si večer můžete nachuť opékat dobroty,děti si na hřišti budou hrát , dovádět na trampolíně a houpačkách , nebo v našem vlastním lese si stavět domečky a ti nejmenší na pískovišti budovat hrady , vše na dohled .S přáteli zahrajete kuželky o cenné výhry a až Vás děti pustí na hřiště tak třeba nohejbal .Koupání (1,5 km)zajištěno v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem. Zajezdíte si na kole po nových cyklosteskách , zachytáte si ryby v nedalekém jezeře . Na chvíli se můžete vžít do role pasáčka ovcí v naší ohradě máme 2 jehňátka a pomáhat Vám může náše hlídačka Bafy (fenka Bernardýna), ta Vás taky bude hlídat při klidném a poctivém spánku.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Tabačka: kontakty

Telefon: +420 571 444 519
Mobil: +420 731 177 181
WWW: www.penziontabacka.cz

Mapa