! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Tetřívek, Nové Hutě

Nové Hutě 53, 38501

od 470 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Náš hotel je vzdálen od města Sedlice 2,5km a nachází se v chatové oblasti Sedlice, která je obklopena lesem a je 20 metrů od chovného rybníka Horní Zástava a 500 metrů od rybářského rybníka Dolní Zástava. Proto jsme velmi vyhledáváni houbaři, rybáři a po otevření nových cyklostezek i cyklistami.

Hotel je velmi vhodný pro pořádání firemních akcí, svateb, narozenin a dalších společenských akcí. Kapacita restaurace je pro 60 osob, salónek pro 20 lidí a spodní sál pro 80 lidí. Objekt prošel velkou rekonstrukcí v roce 2002 , kde bylo hlavně předěláno ubytovací patro a restaurace.

Další informace

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš vyškolený personál nabízí jen ta nejlepší jídla a nápoje. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

V letním období je penzion vhodný pro cyklisty, houbaře, či pro pěší a poznávání nádherné šumavské krajiny. Za prohlédnutí doporučujeme Tří jezerní slať, prameny Vltavy, Modravu, Soviárium Borová Lada, či další krásy Šumavy.

V zimním období vedou vedle našeho penzionu běžkařské stopy a vzdálené od hlavního vstupu jsou asi tak 20m. Sjezdovky jsou pod námi a vzdálenost na nejbližší sjezdovku je asi cca 100m. Stačí jen nasednout a sjet k lanovkám. Vzdálenost našeho penzionu na LA Zadov je cca 7km.

Ceny

Cena za osobu 470 Kč

Letní sezóna (červenec - srpen) -ubytování se snídaní 500Kč/noc/osoba. Zimní sezóna (leden-březen) - ubytování se snídaní 570Kč/noc/

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Tetřívek: kontakty

Telefon: +420 775 336 392