Předchozí
Další

Penzion Tetřívek, Nové Hutě

Nové Hutě 53, 38501

od 470 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Náš hotel je vzdálen od města Sedlice 2,5km a nachází se v chatové oblasti Sedlice, která je obklopena lesem a je 20 metrů od chovného rybníka Horní Zástava a 500 metrů od rybářského rybníka Dolní Zástava. Proto jsme velmi vyhledáváni houbaři, rybáři a po otevření nových cyklostezek i cyklistami.

Hotel je velmi vhodný pro pořádání firemních akcí, svateb, narozenin a dalších společenských akcí. Kapacita restaurace je pro 60 osob, salónek pro 20 lidí a spodní sál pro 80 lidí. Objekt prošel velkou rekonstrukcí v roce 2002 , kde bylo hlavně předěláno ubytovací patro a restaurace.

Další informace

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš vyškolený personál nabízí jen ta nejlepší jídla a nápoje. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

V letním období je penzion vhodný pro cyklisty, houbaře, či pro pěší a poznávání nádherné šumavské krajiny. Za prohlédnutí doporučujeme Tří jezerní slať, prameny Vltavy, Modravu, Soviárium Borová Lada, či další krásy Šumavy.

V zimním období vedou vedle našeho penzionu běžkařské stopy a vzdálené od hlavního vstupu jsou asi tak 20m. Sjezdovky jsou pod námi a vzdálenost na nejbližší sjezdovku je asi cca 100m. Stačí jen nasednout a sjet k lanovkám. Vzdálenost našeho penzionu na LA Zadov je cca 7km.

Ceny

Cena za osobu 470 Kč

Letní sezóna (červenec - srpen) -ubytování se snídaní 500Kč/noc/osoba. Zimní sezóna (leden-březen) - ubytování se snídaní 570Kč/noc/

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Tetřívek: kontakty

Telefon: +420 775 336 392