Předchozí
Další

Penzion Tony Beroun, Beroun

Chválova 678, Beroun, 26601

od 1.000 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 500 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Pension Tony  Beroun  má 1x  APP s plně vybavenou kuchyní , se nachází v klidné vilové čtvrti Berouna u lesoparku s medvědy, 10 minut pěšky od centra města.

Město Beroun má bohatou historii s překrásným okolím a výhodnou polohou při dálnici D5 je ideálním místem pro klidně i aktivně strávenou dovolenou

Další informace

Popis k Penzionu

Penzion Tony se nachází v blízkosti Medvědária v klidné lokalitě  vilek, 10 minut chůze s kopečka na Husovo náměstí. Nabízíme Apartmán-ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem který je propojen s kuchyní... obývacím pokoji se nachází TV s Wifi zdarma 

Cena ubytování je 500,- na osobu s DPH

Ceny

Apartmán 1.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Přistýlka 250 Kč

Cena ubytování je 500.-Kč na osobu s DPH

Služby

Nekuřácké pokoje
Terasa
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 3
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Golf
Bowling, kuželky
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Fitness, posilovna

Okolí

Historie města

Královské město Beroun se nachází asi 30 km jihozápadně od Prahy, na obchodní spojnici našeho hlavního města se západní částí republiky a Německem. Starou obchodní stezku nahradila dálnice D5 a železniční trať spojující město s Prahou, Plzní či Rakovníkem. Město ležící na soutoku řek Berounky a Litavy láká k návštěvě nejen svými historickými památkami a bohatou kulturní a sportovní nabídkou, nýbrž i svým překrásným okolím. Je východiskem do dvou chráněných krajinných oblastí - Českého krasu a Křivoklátska.
Velkou atrakcí je také Berounská Městská hora s rozhlednou a s medvědy, kde žijí od roku 2000 hrdinové televizního Večerníčku Méďové Matěj, a Kuba.
Kultura
Téměř 13,6 metrů vysoká rozhledna na Městské hoře byla poprvé otevřena o velikonočních svátcích roku 1936.
Poloha: Dominantní  Mestská Hora ve středu Berouna, asi 10 minut pěšky z Husova náměstí.
Vyhledávaným místem berounských obyvatel i turistů je přímo uprostřed města lesopark Městská hora. V klidném prostředí lesoparku byla vybudována dětská hřiště pro malé i velké děti a medvědárium i opravena rozhledna z roku 1936.

Na vrcholku kopce Děd (492 m. n. m.), jež se zvedá západně nad městem Beroun, stojí uprostřed lesního porostu stejnojmenná rozhledna. Výhled z rozhledny již částečně omezily přerostlé okolní stromy.
V okolí Berouna je mnoho hezkých hradů a zámků
Geopark Barrandien je situovaný přímo ve dvoře Muzea Českého krasu, jen pár metrů od Husova náměstí. V této zajímavé expozici pod širým nebem se zájemci seznámí s geologickým vývojem Barrandienu prostřednictvím typických a přitom atraktivních exponátů zahrnujících období od kambria až po devon

Mapa

Centrum 500 m Autobus 500 m Vlak 1.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Tony Beroun: kontakty