Předchozí
Další

Penzion Tony, Lázně Bohdaneč

Vilémova 771, Lázně Bohdaneč, 53341

od 400 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 800 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Tony se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč pokud chcete strávit klidnou dovolenou v lázních či naopak chcete strávit čas aktivně (kola,koupání,turistika) je náš penzion Tony právě to co hledáte.

Další informace

Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pokojích s vlastním soc.zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, WC. Je možné využít zahradu za objektem a sezení v altánu s grilem. Parkovací místo k pokoji zdarma, zděny domeček na kola. O dobré jídlo se postará kuchyň, v níž si návštěvníci mohou cokoli sami uvařit.Kuchyň je vybavená 2x lednice ,sporák , mikrovlnná trouba ,varná konvice a jídelní stoly.Pokud však návštěvníci neholdují vlastní kuchyni, mohou se vypravit za kvalitním jídlem do místních restaurací nebo nedalekého krajského města Pardubice, do nějž je možné ject také pravidelnou trolejbusovou linkou. O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklo stezek, velké množství rybníků.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že v našem penzionu budete spokojeni.

Ceny

Cena za osobu 400 Kč
Jednolůžkový pokoj 400 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč
Třílůžkový pokoj 1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč

V případě že není vytížen celý pokoj je cena za osobu a noc 500Kč.

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Parkoviště uzavřené
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 15
Dvoulůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Lednička
WC
Satelit, kabelová TV

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Minigolf
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Golf
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Cyklostezky
In-line bruslení
Kulečník, billiard
Solárium

Okolí

Lázně Bohdaneč  založení slatinných lázní v roce 1897, rozsáhlé ložisko kvalitní slatiny. Její pomocí se zde léčí nemoci pohybového ústrojí a různá zánětlivá onemocnění. V Lázních Bohdaneč se nachází věhlasné lázeňské zařízení s kouzelnými kolonádami a lázeňskými budovami obklopenými zelení, které je vyhledávaným místem zdraví,odpočinku blahodárného klidu.Rybníkařství umožňuje sportovní rybaření, Bohdanečský rybník a rybník Matka. Opatovický kanál v jeho rákosinách a na loukách hnízdí vzácné vodní ptactvo vyskytují se tu chráněné druhy vodních a slatinných rostlin.Mikroregionem Bohdanečsko vedou cyklistické trasy, “Podél Opatovického kanálu“, které navazují na Labskou stezku.Romantická zákoutí lákají k cyklistickým výletůmGolfové hřiště je velmi citlivě zasazeno do zajímavé přírodní lokality v těsné blízkosti Lázní Bohdaneč a nabízí skutečně sportovní zážitek. Hřiště patři k nejnáročnějším v České republice je ale projektováno tak, aby bylo "milosrdné" pro hráče s vysokým HCP a jeho obtížnost se zvyšuje pro hráče s nízkým HCP. V Pardubickém kraji je velký výběr hradů a zámků, které lze navštívit.

Mapa

Centrum 800 m Autobus 800 m Vlak 6 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Tony: kontakty

Telefon: +420 602 843 710
Mobil: +420 776 310 410