Předchozí
Další

Penzion U Bláhů, Šestajovice

Husova 66, Šestajovice, 25092

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

V malebném prostředí městečka Šestajovice, kousek za Prahou v krásném prostředí u Klánovického lesa se nachází rodinná lovecká vinárna "U Kamene" a penzion "U Bláhů".

Další informace

Pro naše hosty je připraveno ubytování celkem v 10 pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek, z nichž každý je vybaven sprchovým koutem a WC, TV/SAT, na vybraných pokojích i s chladničkou. Pokoje jsou rozděleny: 6x 2-lůžkový, 2x 3-lůžkový, 1x 4-lůžkový apartmán, 1x 5-lůžkový. V určitých pokojích je možnost přistýlky.

Služby

Dětský koutek
Zahrada
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 24
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 6
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Restaurace

Součástí našeho penzionu "U Bláhů" je i lovecká restaurace "U Kamene", kde můžete ochutnat naše kulinářské speciality. Za hezkého počasí můžete posedět na zahradě, která je zastřešena markýzou, a ochutnat z nabídky grilovaných specialit. V zahradě je pro naše nejmenší hosty připraven dětský koutek.

Zajišťujeme pro Vás: rodinné a firemní oslavy, svatby, křtiny, rauty, bankety, společenské akce, firemní školení. K dispozici jsou dva salonky.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt

Okolí

Okolí penzionu přímo vybízí k sportovnímu, rekreačnímu i kulturnímu vyžití.

V těsné blízkosti se nacházejí tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště. Možnost koupání je zde na koupališti s jedním velkým a malým bazénem, k dispozici je dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal. K přírodnímu koupání slouží nádherné pískovny s průzračnou vodou.

V nedalekém Klánovickém lese je spousty turistických stezek, jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Procházky ke konci léta a začínajícího podzimu jsou zpestřeny množstvím rostoucích hub.

K večernímu pození Vás zveme do skvělé lovecké vinárny "U Kamene", která je součástí penzionu. Pro návštěvníky filmových premiér je zde nedaleké Centrum Černý most s multikomplexem kinosálů VILLAGE CINEMA. K návštěvě divadel slouží 2km vzdálené centrum Prahy.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Bláhů: kontakty

Mapa