Předchozí
Další

Penzion U černého potoka, Nová Lhota

Vápenky 262, Nová Lhota, 69674

od 580 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 10 m
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion je součástí vesnické památkové zóny Nová Lhota – Vápenky ležící na úpatí Velké Javořiny. Zrekonstruovali jsme budovu původního hostince z konce 19. století a obnovili tak zvyklost místního pohostinství a výborné tradiční kuchyně.

Další informace

Pro Vaše pohodlí během dovolené nabízíme jedenáct příjemně zařízených pokojů v podkrovních prostorách penzionu. Dvou až pětilůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na všech pokojích je televize a zdarma dotupný internet. 
Poskytujeme pobyt se snídaní nebo s polopenzí, na delší trasy po okolí je možné domluvit si předem cestovní balíčky s jídlem a pitím, které Vám nachystáme k době odchodu. Rádi také ubytujeme Vašeho domácího mazlíčka, samozřejmostí je však jeho zvladatelnost. Parkování je možné přímo u penzionu a je zcela zdarma. 

Ceny

Apartmán 1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 580 Kč
Třílůžkový pokoj 1.740 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.320 Kč
Polopenze 220 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.160 Kč
Snídaně 100 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Pětilůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 120

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Do stylového prostředí hostince můžete zavítat celoročně a vybrat si ze široké nabídky klasických jídel, specialit i tradiční kuchyně regionu. V zimních měsících lze s hrnkem svařeného vína posedět uvnitř hostince u rozehřátého krbu, za teplého počasí je otevřena letní terasa s venkovním barem, která nabízí příjemný výhled do okolní krajiny. 
Vnitřní i venkovní prostory lze využít k pořádání různých oslav, svateb, firemních akcí a dalších společenských setkání. Dle Vašeho přání pro Vás zajistíme výzdobu prostor, nachystáme slavnostní menu i bohaté rautové stoly pro průběžné občerstvování během akce. 
Hostinec i terasa jsou plně pokryty bezdrátovým připojením na internet, pro návštěvníky penzionu a hostince je tato služba přístupná zdarma. 

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu

Firemní akce

Prostory svou kapacitou odpovídají potřebám větších akcí, proto zde bývají pořádána různá firemní setkání, rodinné oslavy i svatby.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol

Okolí

Hostinec i penzion jsou otevřeny celoročně a nabízí příjemné zázemí pro všechny Vaše volnočasové aktivity. Bílé Karpaty, dosud plně neobjevené hory České republiky, Vás nadchnou svou neporušenou přírodou, klidem a pohodou. Celoročně můžete objevovat krásy chráněné krajinné oblasti a jejího okolí, terén je vhodný pro pěší turistiku i jízdu na kole. Zimní období zase nadchne milovníky sněžných sportů, kdy můžete vyrazit do terénu na běžkách nebo si zajet odpočinout do blízkého lyžařského areálu.
 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U černého potoka: kontakty

Telefon: +420 518 321 051
Mobil: +420 608 464 789
WWW: www.vapenky.cz

Mapa

Centrum 10 m Autobus 20 m