Předchozí
Další

Penzion U Dána, Horní Maršov

Horní Albeřice 35, Horní Maršov, 542 26

od 470 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 50,-/den
Centrum 5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Penzion leží v n.m.v. 800m, ve velice klidném a romantickém místě v jednom z historicky nejzachovalejších údolí Krkonoš, v chráněné krajinné oblasti KRNAPu.

Další informace

Nabízíme ubytování ve čtyřech 3 lůžkových ve třech 4 lůžkových pokojích a ve dvou pětilůžkových pokojích (Celková kapacita penzionu 34 lůžek). Každý pokoj je vybaven TV a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí objektu je společenská místnost s barem a televizorem.Díky poloze chaty a jejímu okolí si od nás odvezete krásné sportovní, turistické a rodinné zážitky. Nejdete zde ideální prostředí pro zimní lyžování, kdy můžete využít vlastního lyžařského vleku u penzionu, letní jízdu na horských kolech, pěší turistiku, houbaření atd. Vaše rodina a přátelé ocení skutečný odpočinek.

Ceny

Cena za parkování (auto) 50,-/den
Domácí mazlíček 150 Kč
Jednolůžkový pokoj 470 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Terasa
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Zahrada
Restaurace
Vegetariánská kuchyně

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 4
Kapacita restaurace 40
Pětilůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylová staročeská jídelna s barem 40 míst, venkovní letní terasa s výhledem do údolí.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Golf
Kulečník, billiard
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Horolezectví
Létání
Půjčovna lyží
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Rybolov
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Sportovní hala

Okolí

Okolí turistické výlety:Rýchorská bouda 7 km, Lysečinská bouda 3 km, Pomezní boudy 10 km-hraniční přejezd, turistický přechod do Polska 2 km, Žacléř – Muzeum řemesel, Dělostřelecká tvrz Stachelberg muzeum 10km www.stachelberg.cz. Koupání:Jánské lázně –vnitřní bazén 12 km www.janskelazne.com.Mladé buky retropark Sejfy 15 km – venkovní koupaliště.Trutnov 25 km – venkovní Aquapark, vnitřní bazén. www.lokotrutnov.cz/sport-zarizeni/koupaliste.htm.Krkonoše:Pohoří s nejvyšší horou České republiky Pec pod Sněžkou 12 km - Sněžka (1 602 m.n.m). Janské Lázně 12 km -Černá Hora (1.260 m.n.m.).Špindlerův Mlýn 45 km , - Nacházejí se zde nejvýznamnější střediska zimních sportů v ČR. Vrchlabí – Krkonošské muzeum.ZOO Dvůr Králové (37 km od hotelu)Jedna z největších a nejhezčích zoologických zahrad v ČR se slavným safari.Adršpašsko-Teplické skály(45 km od Hotelu), Broumovské stěny(65 km od Hotelu). ZámkyLze navštívit zajímavé architektonické a stavební památky, například barokní zámek Kuks (42 km) se slavnými sochami od Matyáše B. Brauna, renesanční zámek v Náchodě (56 km) a pozdně gotický zámek v Novém Městě nad Metují (65 km) a barokní zámek Kuks (42 km) se slavnými sochami od Matyáše B. Brauna. Polsko: Wroclaw (90 km) - Hlavní město vojvodství ve Slezské nížině s bohatou historií a množstvím kulturních památek.Klodsko (65 km) - Středověké město s opevněným hradem, které bylo ve své historii střídavě v držení čechů, němců a poláků. Wambierzice (45 km) - Známé mariánské poutní místo nazývané "Dolnoslezský Jeruzalém".

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Dána: kontakty

Telefon: +420 491 618 619
+420 608 334 451

Mapa

Centrum 5 km Autobus 5 km Vlak 10 km