Penzion U Koklarů, Hluboká nad Vltavou

Čejkovice 80, Hluboká nad Vltavou, 37341

od 250 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Chcete-li strávit dovolenou v klidu, v pohodě a bez nudy, máme pro vás skvělou příležitost jak si Vaše zasloužené chvíle odpočinku zpříjemnit.

Další informace

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Jedná se celkem o 14 míst s možností přistýlek. Koupelna, WC a kuchyň jsou společné vždy pro 3 pokoje. K dispozici je kulečník, šipkový automat, venkovní zahradní bazén o rozměrech 6x3m, ve kterém můžete strávit příjemné chivlky pohody. Večery Vám zpestří krbovým ohněm prosycený letní vzduch a možnost grilování nebo opékání buřtů.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 250 Kč

Děti do 12 let 210,-Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 14

Vybavení pokojů

TV

Restaurace

 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bowling, kuželky
Cyklostezky Fitness, posilovna
Golf In-line bruslení
Kulečník, billiard Tenisový kurt

Okolí

V místě ubytování dále naleznete útulnou restauraci (200m), sportovní hřiště (tenis, hokejbal). Milovníky procházek okouzlí krásná krajina, bohatá na lesy a rybníky. Určitě neodoláte prohlídce zámku Hluboká a jeho okolí. Za památkami, sportem, odpočinkem a nákupy je dobré vyrazit do krajského města České Budějovice (8 km). Necelé 2 km od místa ubytování je koupaliště rybník Bezdrev, zde si můžete plně vychutnávat vodní radovánky. O kus dál je pěkně upravená zoologická zahrada kde je možné strávit příjemný den především s dětmi. Přímo pod hlubockým zámkem, je koupaliště s tobogánem a několika bazény. V nepsoslední řadě stojí za návštěvu malebná vesnička Holašovice zařazena do seznamu památek UNESCO

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Koklarů: kontakty