! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion U Lípy, Česká Metuje

Česká Metuje 21, Česká Metuje, 54956

od 250 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion U Lípy je umístěn v malebné krajině na okraji Adršpašsko - teplických skal s vodopády a jezírky nedaleko Teplic nad Metují (5 km), exteriérů, kde se natáčela pohádka Třetí princ či Princ a Večernice a jiné.

Další informace

Penzion je součástí bývalého venkovského statku, kde statkářská rodina Berkových hospodařila a ve své době patřila k nejvýznamnějším sedlákům v pohraničí. Ke statku patří více jak stoletá „Berkova Lípa“, dnes chráněná
přírodní památka.

Pro aktivní turistiku nabízí lokalita krásnou přírodu, zdravé životní prostředí nížinného, podhorského i horského charakteru s atraktivními turistickými cíly.

Ubytování se nachází v podkrovním prostoru bývalé hospodářské části se samostatným vstupem. Pro ubytování jsou připraveny jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky.
Pokoje mají vlastní soc. zařízení (WC a sprcha). Pro stravování je připravena společenská místnost s vybavenou kuchyňkou (mikrovlnka, el. sporák, lednice).
Případně je možné stravování v nedalekém pohostinství (cca 300 m).

Ceny

Cena za osobu 250 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

5 dní a více 250,- CZK osoba/noc- 4 dny 270,- CZK /osoba/noc- 3 dny 290,- CZK/osoba/noc- 2 dny 310,- CZK/osoba/noc- 1 den 330,-CZK/osoba/noc

Služby

Parkoviště
Zahrada
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Horolezectví
Koupání řeka, jezero

Okolí

K návštěvě láká Krkonošský národní park s nejvyšším vrcholem Sněžkou, na který je možno vyjet sedačkovou lanovkou. ZOO ve Dvoře Králové, Lokalita okolí České Skalice s památkami na spisovatelku Boženu Němcovou (Babiččino údolí, zámek Ratibořice) a s velkou vodní přehradou Rozkoš.

V blízkosti jsou známá turistická centra v Orlických horách a Krkonoších, která jsou navštěvována především milovníky zimních sportů a horské turistiky. Okolní terény jsou vyhledávány vyznavači cykloturištiky po Broumovském výběžku a polském příhraničí - další tipy naleznete na portálu Broumovsko.

Mapa

Autobus 300 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Lípy: kontakty

Telefon: +420 604 148 513