! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion U Medvěda, Velké Karlovice

Jezerné 09, Velké Karlovice, 75606

od 1.100 Kč
apartmán/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Plně vybavené apartmány v srdci Beskyd ve Velkých Karlovicích část Jezerné. Přijeďte si užít klid a přírodu do Velkých Karlovic. Podívejte se na naše apartmány a přijeďte vyzkoušet náš slogan „Přijedete jako hosté a odjíždět budete jako naši přátelé“

Další informace

Informace k ubytování:

  • všechny apartmány jsou stejně vybavené – kuchyňka s vařičem, mikrovlnkou, varnou konvicí, ledničkou s malým mrazákem a základním nádobím. Maximální počet osob v apartmánu je dán počtem lůžek! (s výjimkou dětí do 3 let bez nároku na lůžko)
  • ve všech apartmánech je jídelní stůl a židle, noční stolky, konferenční stolek a němý sluha. Sociální zařízení – umyvadlo, WC a sprchový kout. Všechny apartmány jsou nekuřácké!
  • Cena za apartmán je konečná, bez stravy a doplňkových služeb, v ceně jsou zahrnuty ručníky, ložní prádlo, spotřeba energií , vody a tepla. Ubytování dětí do 3 let bez nároku na lůžko zdarma . Minimální délka pobytu jsou dvě noci.
  • K ubytování je nutno připočítat poplatek za rekreační pobyt odváděný obci Velké Karlovice který činí 15,- Kč za dospělou osobu (od 18 do 70 let) /den + závěrečný úklid podle typu apartmánu.
  • Domácí zvíře po domluvě se správcem za poplatek 150,-Kč/den
  • Příplatek za Silvestra (min. 5 nocí) a Velikonoce (min. 3 noci) plus 10% z ceny apartmánu .

Parkování:
Zdarma u apartmánů, k tomu WiFi také zdarma, vlastní les také zdarma

Hřiště:
Hřiště pro děti i dospělé, pískoviště, trampolína, nohejbal nebo volejbal – když Vás děti pustí

Ohniště.
Opékání buřtů nebo pořádná grilovačka – nic není problém

Vlastní les:
Vlastní les „hned za barákem“ – kdy si Vaše děti naposledy postavily vlastní „bunkr“?

Vlastníme lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 20 m od penzionu, a uměle zasněžovanou a upravovanou sjezdovku , ideální pro rodiny s dětmi. Po pohodové lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně a nebo ve stylovém baru pod dohledem medvěda, za tepla plápolajícího krbu. Děti se unaví v herně u stolního tenisu.

Ceny

Apartmán 1.100 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč

Služby

Dětský koutek
Sauna
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
Lednička
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Rybolov
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu.U nás se můžete zhluboka nadechnout , protože pohoří Javorníků dostalo statut klimatických lázní .

V okolí penzionu jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, lyžařskou turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky,ohniště kde si večer můžete na chuť opékat dobroty, děti si na hřišti budou hrát , dovádět na trampolíně a houpačkách , nebo v našem vlastním lese si stavět domečky a ti nejmenší na pískovišti budovat hrady, vše na dohled. S přáteli zahrajete kuželky o cenné výhry a až Vás děti pustí na hřiště tak třeba nohejbal. Koupání (1,5 km) zajištěno v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem. Zajezdíte si na kole po nových cyklostezkách, zachytáte si ryby v nedalekém jezeře. Na chvíli se můžete vžít do role pasáčka ovcí v naší ohradě máme 2 jehňátka a 1 kozlíka Frantu a pomáhat Vám může naše hlídačka Bafy (fenka Bernardýna), ta Vás taky bude hlídat při klidném a poctivém spánku.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Medvěda: kontakty

Telefon: +420 731 177 181