Penzion U Medvěda, Velké Karlovice

Jezerné 09 , Velké Karlovice, 75606

od 470 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Penzion je zcela nově postaven a uveden do provozu v prosinci 2010.

Obec Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou patří mezi největší obce České republiky. Přírodními krásami, vybavením a pohostinností se řadí mezi známá střediska lyžařského i turistického ruchu.U nás se můžete zhluboka nadechnout , protože pohoří Javorníků dostalo statut klimatických lázní .

Další informace

Návštěvníci penzionu jsou ubytováni  ve čtyřech třílůžkových  pokojích s možností přistýlky , vybavených sociálním zařízením , televizí , rádiem ,ledničkou. Samozřejmostí je bezplatné parkoviště hned u penzionu .

Vlastníme lyžařský vlek Tatra Poma o délce 350 m (s večerním lyžováním), který je vzdálen pouhých 20 m od penzionu , je uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka , ideální pro rodiny s dětmi .Po pohodové lyžovačce a radovánkách venku se můžete zrelaxovat v sauně a nebo ve stylovém baru pod dohledem medvěda , za tepla plápolajícího krbu , děti se unaví v herně u stolního tenisu .

Ceny

Třílůžkový pokoj 470 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Koupání řeka, jezero Lyže, snowboard
Rybolov

Okolí

V okolí penzionu  jsou dobré podmínky pro pěší turistiku, lyžařskou turistiku, sběr lesních plodů, zdravotní procházky,ohniště kde si večer můžete nachuť opékat dobroty,děti si na hřišti budou hrát , dovádět na trampolíně a houpačkách , nebo v našem vlastním lese si stavět domečky a ti nejmenší na pískovišti budovat hrady , vše na dohled .S přáteli zahrajete kuželky o cenné výhry a až Vás děti pustí na hřiště tak třeba nohejbal .Koupání (1,5 km)zajištěno v nově zrekonstruovaném obecním koupališti se solárním ohřevem .Zajezdíte si na kole po nových cyklosteskách , zachytáte si ryby v nedalekém jezeře .Na chvíli se můžete vžít do role pasáčka ovcí v naší ohradě máme 2 jehňátka a 1 kozlíka Frantu a pomáhat Vám může náše hlídačka Bafy (fenka Bernardýna), ta Vás taky bude hlídat při klidném a poctivém spánku.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Medvěda: kontakty