Předchozí
Další

Penzion U Sotonů, Chodov

Stará chodovská 47, Chodov, 35735

od 345 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion U Sotonů se nachází v západočeské obci Chodov, v části Stará Chodovská, která má okolo 5OO obyvatel. V objektu se nachází samoobslužný pivomat, kde si každý host může načepovat pivo dle potřeby.

Další informace

V Penzionu máme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje o celkové kapacitě 25 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV a lednicí. Na každém patře je vybavená kuchyňka. Přímo u Penzionu je velké parkoviště. Po dohodě lze parkovat také v garáži.

Součástí celého objektu byla dříve restaurace, kterou dnes nahradila společenská místnost kde hosté mohou provozovat mnoho aktivit.

Přimo v objektu se nachází parkoviště pro návštěvníky penzionu a restaurace. Po domluvě lze i zanechat automobil v garáži.

Přímo ve vesnici je také nově vybudované multifunkční hřiště, které je možno využívat ZDARMA, k aktivitám jako jsou: tenis, nohejbal, fotbálek, florbal a basketbal. V blízkosti Penzionu se nachází Karlovy Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletů do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci. 

Cyklisté jsou u nás vítáni, možnost úschovy kol v garáži. Doporučíme i zajímavé cyklistické trasy, popřípadě Vás můžeme na cestách sami doprovázet.

Ceny

Apartmán 600 Kč
Cena za osobu 345 Kč

7 a více nocí.....noc/lůžko....295,- + 15% DPH + 6 Kč pobyt. poplatek ​Celkem 345,-

Služby

Garáže
Společenské prostory
Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25
Pětilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Kultura: V blízkosti Penzionu se nachází K.Vary (10km), Sokolov (10km), hrad Loket (8 km), zámek Kynžvart (40km), Františkovy Lázně (45km), Mariánské Lázně (50km), Cheb (40km) - hranice s Německem. V zimě možnost výletů do zdejších Krušných hor, do SKI areálu na Klínovci.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion U Sotonů: kontakty

Telefon: +420 737 819 513