Předchozí
Další

Penzion V Kapli, Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou,

od 875 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion V Kapli se nachází v historické budově bývalé kaple sv. Markéty, která byla součástí Cisterciáckého kláštera, dnešního Zámku Žďáru, nedaleko barokního poutního kostela Zelené hory - památky UNESCO.

Další informace

Vstupní část penzionu tvoří denní bar s malou kavárnou. Společenská víceúčelová místnost v hlavní lodi bývalého kostela je využívána k podávání snídaní, odpočinku hostů, případně k jiným aktivitám. Celý prostor nebo jen jeho část je možnost si pronajmout. Po dohodě s personálem pokojový servis. Možnost zajištění svatebních obřadů s kompletním sortimentem ( úprava obřední síně, svatební přípitek, pronájem celého objektu).

 

Typy pokojů: 2x dvojlůžkový s přistýlkou, soc. zařízením. 2x třílůžkový s přistýlkou, kuchyňkou. Dva pokoje v prvním patře jsou studia v klenutých prostorách. Tyto dva pokoje je možno propojit v jeden velký obytný prostor. Ve druhém patře jsou dva podkrovní pokoje bez kuchyňky. Na pokojích: umyvadlo, vytápění, internet, koupelna se sprchou, rychlovarná konvice, televizor, telefon.

 

Rezervační formulář:

http://www.kaple.cz/rezervace

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.350 Kč
Snídaně 135 Kč
Jednolůžkový pokoj 875 Kč
Přistýlka 300 Kč

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Zahrada
Připojení k internetu
Terasa
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Penzion nemá restauraci, pouze menší kavárnu a snídaně se podávají v prostorách haly formou švédského stolu nebo kontinentální formou. Klasická restaurace, pivnice, bar, cukrárna v dosahu penzionu. V létě k dispozici terasa a venkovní posezení. Svatební hostina s kompletním sortimentem studené a teplé kuchyně dle přání.

Firemní akce

Kavárna a Penzion V Kapli nabízí v průběhu celého roku své prostory k pronájmu. A to třeba i na svatební obřady. Ty se u nás můžou konat kromě měsíců 07 a 08.
Maximální kapacita je 60 osob a cena zahrnuje pronájem obřadní síně a svatební přípitek. Pro nevěstu je vyhrazen na úpravu jeden pokoj. K dispozici je dostatečně velké soukromé parkoviště.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Minigolf
Cyklostezky
Půjčovna kol
Golf
Jezdectví, koně

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion V Kapli: kontakty

Telefon: +420 777 235 506
Mobil: +420 777 235 502