! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Penzion Věra, Praha

Baranova 640/34, Praha, 13000

od 700 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování 100 Kč/den
Centrum 2.5 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Penzion Věra je rodinný penzion v centru Prahy ve čtvrti Žižkov, nedaleko obchodního a nákupního centra FLORA.

Další informace

S ubytováním budou spokojeni individuální turisté, cestovatelé za prací i rodiny s dětmi. Poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, popř. třílůžkových pokojích nebo v apartmánech. Každý pokoj je vybaven televizí, rozhlasovým přijímačem, lednicí a varnou konvicí. V apartmánu je vybavená kuchyňka.  Podle stupně vybavení jsou pokoje rozděleny do dvou kategorií, a to na kategorii Standard, ve které má každý pokoj své sociální zařízení pod uzavřením a kategorii Turist, kde je sociální zařízení společné pro dva či tři pokoje. Pokud si s sebou přivedete svého čtyřnohého miláčka, bude u nás nocovat s Vámi bezplatně.

Ceny

Cena za parkování (auto) 100 Kč
Jednolůžkový pokoj 700 Kč
Cena za parkování (moto) 50 Kč
Snídaně 100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.100 Kč
Třílůžkový pokoj 1.550 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 6
Šestilůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Lednička
WC
TV
Vlastní koupelna

Okolí

V nejbližším okolí se pro naše hosty nachází již zmíněné nákupní a obchodní centrum s 3D kinem IMAX a otevírací dobou většiny obchodů do 22 hodiny večerní včetně sobot a nedělí. Řada našich hostů jsou účastníky různých vzdělávacích a výcvikových programů, které pořádá středisko REMEDIUM nebo kongresů či jiných shromáždění, které se konají v kongresovém centru hotelu Olšanka.

Dopravní obslužnost místa je velmi dobrá. Do centra města trvá jízda tramvají č. 5, 9 nebo 26 cca 7 minut, na stanici metra linky A je docházková vzdálenost cca 250 m. Značnou výhodou penzionu je vlastní uzavřené parkoviště pro osobní auta a motocykly. Pamatujeme i na sportovně založené cyklisty.

Mapa

Centrum 2.5 km Autobus 70 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Věra: kontakty

Telefon: +420 222 720 021
Mobil: +420 775 298 099