Předchozí
Další

Penzion Villa Olivia, Praha

Praha 19, 19800

od 890 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 5 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Patříte k těm, kteří mají při ubytování na cestách nadevše rádi klid, pohodu, pohodlí a přátelské prostředí? Vše zmíněné vám Hotel Villa Olivia může nabídnout v dostatečné míře. Plánujete služební cestu nebo turistický výlet po pražských památkách? Využijte naší nabídky pohodlného ubytování v Praze. Hotel Villa Olivia naleznete v bezpečném a tichém prostředí vilové čtvrti v blízkém dosahu centra Prahy, nedaleko výstaviště v Letňanech a Holešovicích a nepříliš vzdálen od nákupního centra Černý Most a Europarku. Samotný hotel tvoří dvě citlivě zrekonstruované vily ve vkusně upravené zahradě . Rodinná atmosféra je významné plus, které vám velké a neosobní pražské hotely nabídnout nemohou.

Další informace

Kde budete bydlet

V nadstandardně a vkusně vybavených pokojích či apartmá se budete cítit jako doma. Součástí vybavení každého pokoje je televizní přijímač s deseti programy, rozhlas, telefon a také vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou. Možnost přistýlky je také samozřejmou součástí nabídky našich služeb. Pro rodinu nebo služební cestu lze využít apartmá se dvěma pokoji. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou a toaletou. K dispozici je lednice,každý pokoj má televizi s plochou obrazovkou a satelitní příjem programů. Apartmá nemá vlastní kuchyńku. Oddělené ložnice lze propojit. Apartmá má vlastní parkoviště v prostoru objektu.Pokoje i ostatní prostory hotelu Villa Olivia jsou nekuřácké. Pokoje jsou vybaveny WI-FI internetem.Domácí i jiná zvířata jsou povolena po předběžné dohodě.


Ceny

Apartmán 2.900 Kč
Jednolůžkový pokoj 890 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.390 Kč
Třílůžkový pokoj 2.600 Kč

Snídaně v ceně


kapacita apartmá 4-5 osob dvě samostatné ložnice se svojí koupelnou a parkovištěm.

Služby

Nekuřácké pokoje
Vstup domácích zvířat
Parkoviště hlídané
Zahrada
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 22
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 9
Třílůžkové pokoje 1
Jednolůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Balkón
WC
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Hotel Garni Villa Olivial neprovozuje restaurační a barové služby. V ceně za ubytování je zahrnuta bohatá snídaně která se podává  od 7 hod. do 9.30 hod.formou studeného a teplého rautu. Služba v recepci je od 6 hod.do 11 hod. Odpoledne je provoz recepce omezen dle potřeby.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní

Okolí

 V okolí je možnost navštívit obchodní centrum Černý most nebo Europark,Do centra Prahy lze se dopravit vlakovou soupravou PID za 11 minut. Villa Olivia je vhodná pro služební a pracovní cesty.

Mapa

Centrum 5 km Autobus 80 m Vlak 1 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Penzion Villa Olivia: kontakty

Fax: +420 281 866 972
Telefon: +420 281 867 407
Mobil: +420 602 317 364